| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Přesně tak, jsou to prostě jenom známky, někdy to člověku vyjde líp, někdy se něco nepovede, ale život na tom nestojí...my jsme nikdy ty známky moc neřešili, když měl jedničku, pochválila jsem, ale nedělala jsem kolem toho nějaké velké ovace...a když přinesl dvojku tak jsem řekla, že dvojka je taky pěkná známka...loni přinesl jednou i trojku, protože místo aby počítal sám, tak si nechal poradit od spolužáka...tak jsem mu jen řekla, že je lepší spolehnout se na svojí hlavu, než na to, co mu řekne někdo jiný a víc jsme se o tom nebavili...ani před nástupem do školy jsme se o známkách vlastně vůbec nebavili, prostě jen věděl, že se ve škole nějaké dávají a víc to neřešil...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.