| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kopretinko, vím, četla jsem tvoje téma ~6~
Vůbec nevíme. My ho teda neměli u nás v bytě, ale u mamky v domku. A mamka si s ním ty poslední chvíle dost užila, nespala, psychicky byla na dně. Jako je to hrozný, přijedeme tam a nikdo nás nevítá. Člověk má pocit, že Matýsek sedí pod židlí jako vždycky seděl, když jsem byla na návštěvě, ale nesedí...
Stýská se nám hrozně. Dcera tam ani proto nechce chodit.
Mamka říkala, že snad musí pořídit pejska, aby za ní vůbec přišla na návštěvu...
Takže to je ve hvězdách. Ale mamka chce nejdřív na podzim ( děda má jít do důchodu). Když vůbec.
Koukala jsem na inzeráty a oni jezevčíčci vůbec nejsou a když jo, jsou hned pryč. Minule to řešil i jeden pán v cukrárně, že nemůže sehnat jezevčíka. Asi to je méně výnosné plemeno, tak ho lidi moc nemnoží, nebo nevím.
Jo a ten náš byl fakt nejhodnější pes na světě a já tvrdím, že rozuměl lidské řeči. Cokoliv jsme řekli nahlas, tak hned věděl. A kdyby jsme ho pomlouvali, věděl taky. Byl to prostě výjimečnej pejsek.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.