| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

To Ti nevadí jednání firmy? Vždyť jde o klamavou reklamu a klamavé jednání!

Já to až teď celé pochopila: za plnou cenu si bundu můžu objednat do prodejny, vyzkoušet a pak zaplatit. Poštovné neplatím.
Se slevovou kartou (dostala jsem ji jako dárek) si bundu do prodejny objednat nemůžu, musím zaplatit předem (to mi nevadí) a musím zaplatit poštovné (to mi vadí vzhledem k tomu, že na svých stránkách už dlouho radostně hlásí možnost osobního odběru bez poštovného).
To vše jsem zjistila až ve chvíli, když jsem slevovou kartu částečně znehodnotila - seškrábala vrstvu kvůli číslu, takže teď už ji nelze použít v prodejně. Se seškrábáním jsem nějakou dobu fakt váhala, ale navedly mne k tomu jednotlivé kroky v objednávce. Ta důležitá informace přišla až v dalším kroku.

To mi opravdu nepřipadá jako "příjemné chování personálu", respektive můžou být příjemní, jak chtějí, ale když mi s příjemným úsměvem někdo sdělí nepříjemnost, opravdu můj výsledný dojem není příjemný...

Navíc v těch pravidlech nevidím vůbec žádnou logiku. Je mi třeba jasné, že když si koupím skříň, tak ji asi nebudou vozit do prodejny, ale bundu....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.