| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je pro me dulezita. Ale jeste dulezite jsi je funkcnost. Tesnici okna, rovne podlahy, material odpovidajici ucelu (cili rozhodne me umakart v koupelne ) a zejmena vyhovujici dispozice. Nastesti v podnajmech kde jsme kdysi bydleli toto vesmes bylo. Prvni vlastni bydleni byl panelakovy byt s umakartovou koupelnou a udesnou dispozici, ani jsme v nem ne zacli bydlet, hned doslo k bourani. Jediny kompromis (jenz se pak pochopitelne mnohokrat vymstil) bylo ponechani puvodnich radiatoru a ve dvou mistnostech elektro rozvodu.
Proste kdyz jsou rovne zdi, podlahy, funkcni okna, dvere, topi se a tece tepla voda z normal nich kohoutku ktere nemusite zavirat hasakem, tak to je pro me vyhovujici. Nesnasim nefunkcni veci v tom zakladu, nedela mi problem vyhodit/darovat kus nabytku co se mi prestal libit/vejit do bytu, ale dela mi problem kdyz nejdou zavirat dvere, nemuzu si na pustit vanu (maly bojler, proteka spunt, zarezla baterie), myt nadobi ve drezu (stale ucpany odpad protoze je veden krive), chodit v zime ve svetru, protoze topeni pres den spins malo... To vse jsou treba neduhy bydleni mych rodicu. Rozciluje me, ze s tim nic nedelaji. Pujcky nemaji, zijou si dobre, jen neni vule neco menit a radsi prave pojedou v lete na dovcu a pak se cely rok budou otravovat s neduhy domacnosti). Vybaveni ponecham maximalne jednoduche, prvni co jsem poridila do noveho domu byly velke vestavne skrine. Deti maji v pokojich uz jen postel, nocni stolek, stul, zidli a knihovnu. V kuchyni je funkcni kuchyn se vsim co potrebuju (mycku treba mit nemusim, tak tam neni), a pak uz jen dubovy stul od truhlare z naseho dreva, zidle celo drevene a hodiny na zdi.
Zaclony nechci, ale budou muset byt, po pul roce zivota zde to uznavam i ja. Ale vyber latek mi prijde tragicky, nechci si sem povesit cokoli, jen tak aby tu neco bylo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.