| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yanull - jasně, i takhle to mohlo být....ale taky to mohlo být tak, že z toho měl zábavu, prostě to bylo něco extra a právě proto se s tím doma svěřil~;) - můj syn taky v poledne už nevěděl, co měli k obědu, ale když třeba byli na procházce a zažili tam něco neobvyklého, nebo třeba cestou pozorovali bagr, tak takové věci mi hlásil hned:-), takže já si klidně živě dokážu představit, že by mi začal s nadšením vykládat, že dneska spal v koupelně a že tam byly modré kachličky~t~ - čímž netvrdím, že to tak má každé dítě...ale prostě neznáme dítko zakladatelky a neznáme ani úplně všechny okolnosti...navíc zakladatelka tu sama pak psala, že příště už spal v pohodě normálně s dětmi....takže já bych to brala jako spíš ojedinělé řešení nějaké situace, u které jsme nikdo nebyl....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.