| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Prosím, netušíte někdo, kde koupím džíny ideálně černé (ale mohly by být třeba i šedé, béžové ...), v prodloužené délce (měřím 180 cm) a to rovné nebo rozšířené, s vyšším pasem (nemusí být úplně do pasu, ale aby mi nebyla vidět "čárka" při předklonu) a do cenového limitu 2.500,- Kč (raději míň, modré džíny kupuju spíš kolem 1.000,-, ale už jsem zoufalá a tyto "nemodré" bych mohla nosit některé dny i do práce, tak bych i investovala :-))
A jen takový výkřík do tmy: fakt se Vám všem líbí slim džíny??? Proč vidím ve velkém obchodě vedle sebe 10 typů džín, které se dělí na "slim" a "superslim"??? Většina žen, které vidím tak normálně v metru, by podle mě líp vypadala v jiných, nevím, jestli to netuší nebo holt jiné nesehnaly ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.