| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

první:
chodili jsme v průměru jedenkrát za dva měsíce, vždycky záleží, co dávají :) Teď jsme v německy mluvící zemi a zatím jsme nebyli - jednak bylo hektično kolem stěhování a nové práce a jednak tady můžeme tak na balet nebo koncert, protože německy až tak dobře nerozumíme...... Chodila jsem většinou spoelčensky - sukně, spoelčenský top, lodičky (v zimě se přezouvám z kozaček, což je dle některých také nepřípustné :D ale jít v lodičkách z domu tak zmrznu/natáhnu se, jsem fakt nešikovná). Dříve (na střední, do klubu mladého diváka) jsem chodila v černých kalhotech a spoelčenském vršku - topu anebo svetru plus k tomu opět lodičky.

druhá:
mě vždycky mamka oblékala do šatiček anebo sukně s halenkou a společenských bot :) Brácha chodíval v společenských kalhotách, košili, vestičce a případně měl kravatu/motýla na gumičku, zhruba do doby než šel do tanečních oblek neměl. teď chodí buď v celém obleku anebo ve spoelčenských kalhotech s košilí a slušným svetrem (do malých scén, kde by v obleku vypadal jak pěst na oko). Samozřejmě míval boty, které vypadaly víc společensky (ne tenisky/botasky), dneska má spoelčenskou obuv.
Můj muž to měl co jsem viděla na fotkách jako malý podobné....

Edit: Jinak u nás bylo odmala (řekněme 5-6 let) normální, že jsme měli prostě slušné spoelčenské oblečení + obutí na tyto příležitosti.... Minimálně jednou ročně jsme ho taky využili. Plus babička je vyučená švadlena, takže toho dost učila/upravila....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.