| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Upřesňovala jsem Heleno tvoji odpověď. Každopádně nebuď prosím vztahovačná. Samozřejmě, že učitelka musí dělat občas i doma. Opravit písemky, připravit se na další hodinu. Každopádně má flexibilnější prac. dobu. Může se sama rozhodnout kdy a co bude v těch 18ti hodinách dělat (když už bude 18 hodin dělat).

To, co mě tolik irituje, je fakt, jak moc si tu na rodině.cz učitelky na svoji práci stěžují. Jestli jim jejich práce nevyhovuje, mohou jít dělat přeci jinam. Třeba pomáhat v ústavech pečovat o lidi (fyz.namáhavé a málo placené). Nebo se stát hasičem a nasazovat životy. Či pracovat jako policista a ročně udělat až 150 hodin přesčasů zadarmo. Nebo třeba mohou mít nádobí do restaurací. To je fuk. Jestli mě někdy něco donutilo se zamyslet nad prací učitelek, byla to rodina. Stálo by za soc.průzkum, proč zrovna učitelky tolik fňukají.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.