| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

trošku to možná uvedu na pravou míru...

Rozdíl mezi plným a částečným úvazkem není dle mého tak velký... cca 3tis. Z tohoto důvodu je pro mne přijatelnější věnovat čas rodině.
Pracovala jsem v call centru, kde byl kratší úvazek do 14hod, plný do 16hod. Bylo tam spousta žen, které žily samy, tím pádem musely být na plný úvazek, aby měly na nájem atd. Ale-přišly domů cca v 17hod (dojezd, nákup), udělaly jídlo na další den, mrkly na hoďku na Tv a šly spát (dle jejich slov).

Toto neberu jako život. Bohužel mám kolem sebe více lidí, kteří ve věku kolem 40-45let vážně onemocněli a vyčítali si, že se celý život za něčím honili, prachy jim byly k ničemu... ~a~

samořejmě koníčky beru, ale my se raději projdeme se psem, naavštívíme kamarády nebo rodiče, zajedeme na kole... Na dovolenou o prázdninách jezdíme, děti jezdí na tábor, mají svoje záliby, kterým se věnují. Ale 2-3x na dovolenou nejezdíme, na lyže na jaře taky ne...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.