| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moje 13 leté dítě se mělo učit na velký test z dějepisu, jehož známka měla rozhodnout. Vzala jsem knížku a položila 4 otázky. Na dvě otázky těžce vypotila půl odpovědi, dvě nevěděla vůbec. Řekla jsem, že jí můžu zkoušet, že s ní o tom můžu mluvit, ale nemůžu se to naučit za ní. Takže ať jde k sobě a přijde, až to bude umět. Nos nahoru, koutky dolů a šla.

Přišla za 15 minut, že už si to přečetla. Položila jsem 3 otázky. Neznala ani jednu. Takže jsem zopakovala, že učit se to s ní a za ní nebudu. Jestli jí nestačilo číst si to 15 minut, tak si to musí číst tak dlouho, dokud si to nezapamatuje. Je jedno, jestli jednou nebo 10, ale musí to umět. Reakcí byly stažený rty a nenávistný pohled v očích.

Přišla za další čtvrt hodinu a tentokrát už to celkem uměla, takže jsme spolu jen pár věcí dopilovali.

Čili tvůj případ - když přišel s tím, že se na to chce kouknout a já bych zjistila, že to neumí, poslala bych ho, ať se to jde naučit a přijde jen když bude nějaký dílčí problém.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.