| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ale svatba je přeci jen něco jinýho než řadová oslava.

Kdy už jindy by si člověk měl užít to, že ON a jeho ženich/nevěsta je tou hlavní osobou? To už se Ti, když budeš mít kliku, už podruhý nestane.

Samozřejmě, že to koncipuješ tak, aby z toho hosti měli pokud možno potěšení (a svíčková by pro mě nebyla žádný ústupek, ta mi nevadí ), ale pokud by to mělo znamenat, že si nesplníš nějaký přání, který by sis mohla splnit jen o svatbě a moc bys chtěla, tak to bych já osobně jako host, kterýmu na Tobě záleží, v žádným případě nechtěla a mrzelo by mě to.

A svou roli hosta na svatbě jsem vždycky vnímala tak, že to SAMOZŘEJMĚ JE HLAVNĚ o ženichovi a nevěstě, a že pro mě je čest, že si mě vybrali, abych jim to pomohla oslavit. Takže žádné "když je to o tobě, tak to nemusíš nikoho zvát", naopak, ale jako host tam jdu s tím, že tam budu hrát druhý housle a dělat štafáž, ne že to bude hlavně o mně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.