| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Konvalinko, mně to právě připadá, z toho co tu teď píšeš, že hlavně doma nemáte dostatek nábytku, který by vhodně využil prostor, který máte k dispozici....protože to, co píšeš, že máte, tak do toho bychom se nevešli ani my tři...ale samozřejmě, pokud máte menší byt, tak tam nemůžete zbytečně hromadit ani hračky, ani oblečení, které nutně nepotřebujete - to je taky pravda... dej sem kdyžtak rozměry jednotlivých místností a uvidíme...jak velkou máte třeba tu sedačku? My máme trojmístnou rovnou pohovku a jedno křeslo a když to tak vezmu, tak by tady to křeslo skoro ani nemuselo být, stejně v něm sedí akorát občas nějaká návštěva...když jsme doma sami, tak málokdy koukáme na telku všichni dohromady, většinou někdo z nás sedí v křesílku u psacího stolu, často je to tak, že buď koukám na něco já s manželem a syn už spí, nebo koukáme my se synem a manžel už spí, nebo manžel se synem a já jsem u PC nebo tak něco...v podstatě by úplně stačilo, kdybychom měli jenom rozkládací trojmístnou rovnou pohovku, kterou bychom případně rozložili, kdybychom koukali všichni a chtěli se všichni natáhnout :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.