| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

~:-D ano, teď už můžu říct, že naštěstí. Náš tatínek měl už rok dívčinu a Vánoce se i přes veškeré prosby rozhodl trávit s ní a né dětmi (11 a 9). Dostal ultimátum, že když na Vánoce nebude doma je to jasný rozvod - se vším souhlasil na všem jsme byli domluvení - s rozvodem, vypořádáním. No a když se 26.12. vrátil domů tak se hrozně divil, že ho nevítáme - přece přijel domů tatínek (podotýkám že bez dárků). No udělali jsme si pěkné Vánoce bez něho a dohoda byla přece jasná, že rozvod. A začalo peklo - on na Vánoce přece nechtěl být pryč, on se tam chudinka cítil strašně špatně a moc jsme mu chyběli a ON žádný rozvod nechce - no skončilo to až domácím násilím, ale asi doteď nepochopil, že ty Vánoce byly fakt zlomový ~:-D. Hlavně jsem zpětně ráda, že byl u mladý, neprudil znechuceně doma a já jsem dokázala v klidu a pohodě udělat děckám pěkné Vánoce, takže z nich ani já ani oni nemají trauma.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.