| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty, jenže zpřístupnit bydlení tím, že budou mít zelenou úvěry za hranici možnosti splácení vede k osobním tragédiím a nakonec i ke krizi, viz. USA před 15 lety.

I v dnešní době takzvaných "pravidel" je tragédií to, jak jsou nebankovní, ale nakonec i bankovní úvěry dostupné.

Já jsem teď chtěla refinancovat jednu malou půjčku a vyšlo najevo, že nová je levnější než refinancování, klidně mi ji dají, ačkoliv je z registrů zřejmé, že splácím hypotéku, další půjčku, jsem sama s dítětem, není mi 20 let.. a rovnou mi předschválili pro jistotu dvojnásobek požadovaného. Je léto před námi, co kdybych ty prachy vzala a trochu si užila, na zesplatnění původního úvěru se vykašlala~t~

Hele, trochu mě to napadlo, ne v plné výši, ale jenom "kousek", cesta do pekel, tyhle úvěry.
Hypotéka je hezká věc, u té své už vidím cílovou pásku, jenže za těch 20 let je nemovitost zralá na novou hypotéku na rekonstrukci, standardy bydlení se mění a materiál se opotřebovává. Já jsem za barák samozřejmě ráda, mohu ho trošinku komerčně využívat, ale jsem si vědoma, že mi byl nadělen dobou (manžel ho kdysi koupil za 60 tisíc) a normálně bych na něj svým statusem vdova z kanceláře, puberťák v zádech, fakt neměla, i kdyby mi na to půjčili s minimálním úrokem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.