| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo, jojo, procházky jsou fajn, jen mě teď mentálně taky zdržuje jen tak se jít bezučelně projít do lesa. Parťáka na chození nemám, dětem už fyzicky nestačím. Loni jsme byli dva týdny v horách (třítisícovky, s mojí nulovou kondicí to byl celkem záhul), a byla jsem z celé skupiny nejpomalejší, zdržovala jsem je.

Mohu chodit pěšky do práce, mám to 2,5 km, a hodně jsem o tom poslední dobou uvažovala. Jen musím vymyslet, jak to ráno zaonačit s pacholíčky, aby dorazili včas do školy, byli nasnídaní a ve správném oděvu odpovídajícím počasí. Když nad mladšími ráno nestojím, jsou utopení v písmenkách. Jednu knihu jim seberu a za minutu si chytí jinou. A u starších zase musím ohlídat a opakovaně jim připomínat fyzické opuštění postelí, puberta, no...
Ale teď je hezky, asi to proste zkusím. A buď to budou zvládat sami, nebo budu omlouvat pozdní prichody 😀

(Ranni cvičeni měl dobře zařízené můj muž, 2x týdně chodil ráno na šestou plavat, takže ranní vyslání dětí směr škola bylo na mě),

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.