| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

..."A teda že by kluci v tomhle věku rozebírali holčicci postavy, ehm, to fakt ne ~t~.Oblečení i postavu v 11 resej max.holky...."

No,tak teda moje mládě řeší holky už tak cca od 8 let - to už o své kamarádce každému tvrdil, že to je "jeho holka", se kterou chodí, cca kolem 6 let říkal "moje milenkyně" (znají se ze školky). Obličej, vlasy, postavu a oblečení ostatních holek i kluků komentoval a řešil už tak kolem 9-10 let, každou chvíli jsem slyšela, která holka je hezká, která naopak, která je "špekatá" a které rostou prsa a který kluk má místo svalů špeky na břiše,hodnotil i postavu dospělých (mě kritizuje už hodně dlouho), o jedné učitlce z předchozí školy, která byla trošičku prostorově výraznější, říkal už ve druhé třídě, že je 3D. Oblečení řešil a řeší šíleně už tak taky od těch 9-10 let,všechno je trapné, nemoderní, pro holky atd., bez něj se neodvažuju koupit ani slipy nebo ponožky, protože už v těch 9 řešil, už mají divný střih, špatnou barvu, trička mají obrázek pro mimina, atd. atd., teď ve 12 je to úplná síla, pořád jen slyším, že to není značkové, stylové, "desainové" či "cool", svůj vzhled a postavu hodnotí taky kriticky, stejně tak ostatních, jak holek i kluků, chtěl by chodit do posilovny a tvořit "pekáč buchet na břiše" (ale zatím mu spíš roste zadek), tvoří si různé účesy gelem (ale stejně mu nic nedrží), momentálně šílí z prvních pupínků na ksiftě... prý to kluci u nich ve třídě taky tak moc všechno řeší, jak oblečení, tak vzhled...tak nevím. Pořád slyším, jak jsou u nich ve třídě holky hezké, hezčí než v bývalé třídě a která že po něm prý "jede" a naopak která se jemu líbí...do toho občas neopomene "vyvenčit" jeho starou lásku z předchozí školy a někam spolu jdou...to jsou taky vždycky před tím u něj přípravy vzhledu a oblečení jak na "Missáka roku". Ale ta holčička je taky vždycky vylepšená jak na přehlídku (je moc hezká od přírody), načesaná,nastrojená, namalovaná dokonce(a to je stejného věku, ještě o chlup mladší....)Po kom to naše mládě má, netuším, my doma tyhle kraviny neřešíme, značkové hadry nenosíme,dnes preferuji hlavně pohodlí, hezké kostýmky do barvy sladěné se všemi ostatními detaily jsem nosívala jen kdysi dávno před více jak 20 lety, kdy jsem ovšem taky měla o cca 25-30 kg méně~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.