| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kudlo ""kdo je schopen přizvat třetího na kola, BY URČITĚ TAKY nepřišel na schůzku a považoval by to za normální" "

Nepsala jsem, že určitě a že všichni. Ale že u lidí tohoto typu se to dá předpokládat podle toho jak to popisuje Brave, jak si užije i jízdu sama, když ty dvě se ženou vpředu bez ní a jak klidně ruší manželovi dohodnutý program (ne, že se zeptá, co on na to, když domluvený program zruší)...tak z toho usuzuju, že obodobně přepjatě pozitivně bude reagovat i na zrušenou schůzku.

"Já jsem třeba u kola zvyklá, že jede každý svým tempem a ten rychlejší na toho pomalejšího po nějakým úseku počká."

Že bych jela s kamarádkou na výlet na kole a fakticky jsme nejely spolu, to jsem tedy fakt nezažila. Něco jiného je více lidí, ale dva snad jedou spolu. Pokud to tedy není zcela nevyrovnaný pár - jeden šampion a druhý po zápalu plic, ale i tak bych čekala, že se šampion přizpůsobí, když JEDEME SPOLU na výlet, ne že jsme na tréninku nebo jedeme závod.

To by podle tohoto klíče když jdu s někým na vycházku nebo tůru, tak taky on půjde sám protože jde rychleji, takže fakticky nejdeme spolu, ale jeden stopuje druhého a potkají se na určených stanovištích? To fakt zírám, co si někdo představuje pod SPOLEČNÝM odpolednem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.