| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kaipo,
já si myslím, že člověk by to měl tak nějak respektovat... nejdůležitější je, mít v životě v téhle fázi pohodu a mít konečně život zařízený podle sebe a ne podle dětí. Nevím, proč by měl sjíždět černé off pisty na lyžích někdo, kdo by raději pletl svetry a lézt na Mont Blanc, když by se raději ryl v zahrádce.
Podle mě ten duševní stav, který velí zpomalit, není třeba překonávat. Je dobré něco podnikat, jet třeba s kamarády, ale pokud chtějí celý víkend lítat na horských kolech, tak já můžu klidně na procházku po okolí nebo trhat borůvky a večer si s kámošema dát pivo v hospodě.
Jako samozřejmě, zavřít se doma jen s televizí je extrém a je špatně, ale podle mě je důležitější udržet si vztahy s okolím a nějaké "venkovní" zájmy. Jestli ten zájem bude japonština, nordická turistika, nebo olejomalba, je úplně šumák. Ale není třeba sjíždět černé offpisty na lyžích a podobně.

Pro mě byla velká změna, když jsem si uvědomila, že už "nemusím" - že nemám tu vnitřní potřebu ani kariéry, ani sportovních výkonů. Že si půjdu raději na běžky, než na sjezdovky, že mě fakt nebaví jezdit na kole, a že si klidně vylezu k horskému jezeru a budu se kochat loukou, ale už nemám potřebu vylézt na ten kopec za jezerem....

Zdravotně - po pětačtyřicítce dvě operace, zubní implantát, vůbec nevím, jak budu řešit problémy s očima, pokud se mi to ještě zhorší, letos mě při lyžování bolela kolena... nic strašného, ale nejspíš bude hůř....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.