| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"moje představa je, že učitel si na začátku roku udělá v mailu jednu skupinu - rodiče, takže vše pak odesílá jedním kliknutím. Takže jeden klik na web a jeden klik mail. Nepřipadá mi, že by tohle bylo tolik práce navíc."
Ale nemusi byt jen informace pro vasi tridu, pokud se to tyka treba cele skoly, vyvesi jeden clovek informaci, nemusi dvacet tridnich psat emaily.



"Veci vystavene na webu jsou nejjednoduseji vyresene."
Aleno a proč by vše mělo být tak, aby to měla co nejjednodušší škola? Proč by to neměli mít nejjednodušší rodiče?"
.. a proc si myslis, ze email je pro rodice nejjednodussi? Ten je nejjednodussi pro tebe, rodice na to mohou (a maji) povetsinou rozdilne nazory, takze je logicke, ze to skola poresi po svem, U nas ma treba skola nekolik oznameni tydne, zblaznila bych se otvirat emaily a pamatovat si, kde kdo co psal, znovu otvirat a hledat.Na webu je to prehledne, na jednom miste, nikdo si to nemuze omylem smazat atd. Na web se muzes podivat odkudkoliv, z ciziho pristroje, nemusis se nikam prihlasovat.

"Já myslím,že by se měl hledat rozumný kompromis. A to je podle mne ten mail. A učitelky si to zjevně myslí také, protože všechny dobrovolně posílaly i maily." Zase "podle tebe" :) podle me to zadny kompromis neni :). Ucitelky, co email posilaji, si to myslet muzou - anebo nemaji jinou variantu.


"Uveřejněním na webu tak nemám prokázáno, že to dotyčný obdržel." Samozrejme, ale tam se to nevyzaduje, tam prebira rodic/dite odpovednost a myslim, ze je to v poradku. Nepripousti se vymluvy: nevedel jsem to, mne nic neprislo.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.