| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nordico, já jsem jenom konstatovala, že to není žádná legrace. Proč myslíš, že na pracákách je hodně lidí 45+ a nemůžou sehnat práci? Někdo má zdravotní problémy sám, jiný se stará o rodinu a nemůže dojíždět z Horních Vlkodlak, další nemá řidičák a má blbé spojení... V období předdětném se snese hodně. Taky jsem slyšela hodně keců od těch čerstvě -náctiletých, že nehledám pozitiva, ale jen samé problémy ... ale že můj pohled trochu dopředu zachránil dosti lidem zadek, to ocenili až v okamžiku, kdy došlo na lámání chleba a kdy byli rádi za upozornění, na co si dát bacha.
Ne, nejsem fanfarón, a řada věcí mne štve. Ale já se snažím s nimi NĚCO DĚLAT! (I když mi dcera říká, jesti to mám zapotřebí). Holt už jsem takovej trouba, no. A tak jsem našeho rodinného kamaráda třeba vytáhla ze svrabu, když měl opakované exekuce a zbývalo mu 500,- na jídlo na měsíc. Ne, nedávala jsem mu peníze, ale jen nějaké jídlo a především jsem mu vyřídila veškeré exekuce, některé neoprávněné, jen proto, že nevěděl a neuměl se bránit. I když to znamenalo dopisování a volání na různé instituce. Nemusela jsem to dělat, ale je to prima kamarád a mně ho bylo líto, aby sloužil jako laciný zdroj peněz pro pár vychcánků. Mohla jsem se na to vybodsnout s tím, co je mo do toho, ale mně to prostě nedalo.
Inicializovala jsem změnu několika zákonů. Moje jméno tam sice nefiguruje, to vím jen já, že jsem se ozvala a poté byl problém konečně řešen. On by ale řešen nebyl, kdyby si do toho někdo (nejen já, ale třeba i někdo jiný) nezavrtal a všichni byli happy a cool.
Víš, já jsem na to hrdá. Protože chci, aby se v tomto státě žilo líp. Holt jsem starej trouba.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.