| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No zatím úplně sama ne, jezdím s dětmi. Ale odřídím to sama, a začali jsme už jezdit větší dálky. Takže mám to nějak tak podobně, zařídit sama, odřídit vše sama. Nejdál jsem takto jela do Paříže. Letos jsme chtěli do Benátek, ale to asi padá.
Ale teda nejedeme na týden do hotelu, spíš se nějak posunujeme. A v létě většinou do kempu, takže předem ani nic nezařizuju. Do Paříže jsem se vyloženě rozhodla večer před odjezdem, dokonce možná spíš až cestou. Zatím naše každoroční destinace byl Legoland, uvidím zda budou děti chtít i letos.

Ale až vyrostou tak asi mně to čeká, nemám nikoho kdo by se mnou cestoval. Ale to tady nebude týden do hotelu, ale spíš něco jako za bezdětna - to jsme jezdili jako batůžkáři po světě, ale to bylo ve dvou. Nicméně single cestovatele, i ženy, jsme potkávali i tehdy, před 15 lety, tak nyní předpokládám to bude stejné. Mezi batůžkáři bylo ovšem také běžné že se různě "slučovali" a cestovali část cesty společně, lidé co se předtím neznali.

Tak až ta chvíle samotného cestování nadejde, možná budu hledat někoho na cesty, jsou i inzeráty, zeptám se i třeba na tady na rodině. Já jsem sice založením samotář, samota mi nevadí, ale na těch cestách mám jaksi radši když ty zážitky mohu sdílet. Samotná v hotelu bych si sice mohla třeba číst, ale to můžu i doma. Já mám spíš představu že si projedu země, kam jsem se ještě nestihla podívat.

Když jsme občas s dětmi v hotelu, tak nikdo se na nic neptá, a vídám i lidi snídající samotné a nemám dojem že to někdo extra řeší. Pokud odnáší někdo hrnek, talíř nebo židli, tak vnímám jen jako slušnost se zeptat zda může, nic víc. Možná to spíš víc řešíš ty než oni.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.