| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já třeba, krom toho, že je ta vakcína nová...

proto, že u každého očkování poměřuju jeho smysluplnost rizikem chycení nemoci, léčitelností nemoci a závažností nemoci...


Svým způsobem mě mrzí, že jsem dítěti nepíchla TBC, ale holt to bylo nedonošeně..., za to klíšťovku zatím nechci, protože (ačkoli já sama ji mám) moje dítě za skoro 10 let svého života nemělo klíště ani jedno (ťuk-ťuk) - má zřejmě dobrou krev, že na něj nejdou + zjevně stačí obecná preventivní opatření... Kdyby měl 2 klíšťata do roka, tak mu to lupnu...

Obrnu a spol má jen proto, že to bylo povinné - o smysluplnosti si myslím fakt své...


Jsem moc ráda, že pro děti ty vakcíny nejsou určené, takže se očkovat nebudou... Tahle nemoc pro děti žádné riziko nepředstavuje, byla bych asi v odmítání velmi tvrdá.

U sebe - nejsem prostě riziková skupina a myslím, že běžná mnou praktikovaná preventivní opatření stačí a když bych to přece jen dostala (třeba by to dotáhlo dítě ze školy nebo muž z práce), tak to prostě odstonáme. Můj názor je, že ať chrání (tedy i očkují) rizikové skupiny (téměř) povinně a ostatní nechaj (téměř) normálně žít.

Nehodlám riskovat své zdraví neprozkoumaným očkováním proto, že stát je totálně neschopnej.

Na druhou stranu věřím, že pokud se hromadně naočkují zdravotníci, zaměstnanci sociálních služeb, věznic atd. a senioři (zejména v domovech důchodců), a když se k tomu připojí (o čemž teda v ČR pochybuju) rychlé a důsledné antigenní testy (bez testu nikdo do nemocnice atd.) a trasování, počet vážných případů radikálně poklesne... Čili doufám,že "do léta", kdy by mělo dojít na běžné smrtelníky, budou čísla o tolik lepší, že se o myšlence povinného testování už ani mluvit nebude... Pro nás by byl průser jen, kdyby "neočkovaní" nesměli přes hranice (a to nemyslím na dovolenou, pro nás je přejíždění hranic osobní nutností), to bych to nějak řešit musela, ale myslím, že stejně spíš raději jinak (očkování pro mě bude až ta poslendní možnost)....

v našem kraji zase - Nová úmrtí za den: 12 (průměrný věk 83,7 let).

Za prosinec
hospitalizovaných do 65 let - 68 osob nad 65 let - 310 osob (z toho nad 75 let 220 osob!!!!!!!!!)
úmrtí do 65 let - 4 osoby nad 65 let - 38 osob (z toho nad 75 let 33 osob!!!!!!!!!!!!!!!)

- čili - chránit staré, aby (ani ne, aby neumírali, ono v 83,7 roku už člověk jaksi umřít má nárok) ... to nechytili - nekončili v nemocnicích a netvořili takto hnusnou statistiku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.