| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Myslíte, že byste snadno našli znovu uplatnění ve svém oboru?"
Já jenom doufám, že v padesáti budu mít nějaké jméno a pracovní historii, které mi práci v oboru seženou samy. Pokud ne, tak jsem to evidentně dělala celé blbě. (Včera jsem pracovala od dvou ráno do šesti večer, předevčírem od pěti ráno do devíti večer a o víkendu už ani nevím. Dokončuju nějakou věc, se kterou je teď spousta práce. Jestli to nepovede aspoň k tomu že za mnou bude vybudovaného něco úžasného, tak potěš koště.)

......................................................
"Vzali byste jakoukoliv práci např. vysokoškolačky v montovnách nebo za kasou?"
Kdybych musela, tak určitě. Zcela jistě na tom nebudu finančně tak, abych od padesáti dál nemusela pracovat vůbec.

......................................................
"Byli byste ochotný se stěhovat za prací?"
Spíš ne, nejspíš bych k tomu nepřesvědčila zbytek rodiny.

......................................................
"Jak daleko byste byli ochotný dojíždět?"
Teď před HO jsem dojížděla tak hodinu a čtvrt každou cestu a stačí mi to, ale jezdila bych i dál, kdyby bylo třeba.

......................................................
"Brali byste zaměstnance nad 50 let nebo ne? Brali byste kolegu nad 50 let?"
Určitě, v mém oboru na věku nezáleží.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.