| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No, byl by to problém. Jsem ve stejném zaměstnání 27 let, vpodstatě od ukončení VŠ, nedovedu si představit teď v 50 měnit zaměstnání ani co bych jiného tak mohla dělat...

Jsou tu lidi i hodně staří, důchodci hodně přes 70, ale opravdu ještě tvrdě pracující od nevidím do nevidím a hodnoty-myšlenky přinášející, navíc v současné době i mediálně známí.Jedna paní (ta tedy nepracuje v oboru, na který je to tu zaměřené, ale dělá sekretářku) tu pracuje na poloviční úvazek v 84 letech a kdykoliv ji vidím, tak se mi zlepší den. Velice milá, plná energie, vždy krásně oblečená, štíhlá, ve svém věku nosí šatičky, boty na podpatku, nedávno jsem ji viděla i v džínové bundě a moc jí to slušelo. Hbitě běhá po schodech, po chodbách, s každým se zná (bo je tady už strašně dlouho-celých těch 27 let ji pamatuji a zřejmě tu byla i mnoho let předtím) s každým prohodí pár slov nebo se aspoň pozdraví, má příjemný švitořivý hlas a celkově z ní čiší energie, plno elánu a zároveň pohoda a vždy dobrá nálada. Panečku, takhle fungovat ve stáří~R^

Jinak moje dvě stejně staré kamarádky, pracující ve stejném či podobném oboru jako já, měnily zaměstnání několikrát, jedna i chvíli pracovala zcela mimo obor a pak se úspěšně vrátila a vždy si s každým dalším povoláním polepší. Teď už má současného (ale velmi dobře placeného) zaměstnání opět nějak plné zuby a hodlá zase hledat něco dalšího, ale jen tak prý na 3 dny v týdnu, bo razí zásadu, že po 50 už více dní pracovat nehodlá. Tak jsem zvědavá, jak bude úspěšná. Druhá kamarádka měnila zaměstnání naposledy cca před 2 lety, bohužel byť je velmi schopná a chytrá, tak s ní všude pekelně zametají a po nějakém čase tam vždy funguje jako ten poslední hadr...(hadr se dvěma tituly, bohužel...smutné). Je mi jí moc líto, ale je to tak pokaždé, tudíš chyba nebude evidentně v těch zaměstnavatelích...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.