| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moniko..tak "chytrá rada" pro děti, které po celé odpoledne doma jen vyhledávají, co by snědly, samozřejmě zní, že by neměly být celé odpoledne doma. Jasně, že puberťáka už asi nedonutíš, aby někam najednou chodil, zakotvit pohybové aktivity do života dětí je třeba včas....

není to tak jednoduché jak to vypadá, taky mám dítě co celé dětství bylo v pohybu,jedlo normálně a postavu mělo normální,přišla distančka a puberta zároveň, do toho změna režimu spánku kvůli dojíždění,ubylo času a chuti na sport a za necelé dva roky má 20 kg nahoře. Doplňování chybějící energie rychlými cukry a šílené chutě udělaly svoje a můžeš vysvětlovat,motivovat,nemít doma sladkosti-je to jedno,když chce tak si jídlo najde,koupí z kapesného a ještě ho dokrmí babička co přece nenechá chudáčka hladovět.
A nevím jestli to je pubertou,ale i já si pamatuju že v období kolem 14 let jsem začala mít hodně chutě na cokoliv,třeba i holý taveňák -takové chutě jsem neměla ani v těhotenství a moje obě děti v tomto období taky chytly žravou

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.