| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ropucho, jj v 1988 jsem se učila programovat a byli jsme široko daleko jedna z mála SŠ kde byl jeden počítač na 1-2lidi.25ks jich bylo.

A když k nám dorazila nová sada počítačů, udělali další předmět, počítače II. Psal se rok 1990, nebo 1991 a jeli jsme na PC, které jsme měli jediný v okresním městě. Učili se psát v T602 a podobně. Tady jsme byli teda dva na jeden.
Takže ono asi jak kde se počítače učili a neučili. 4h týdně není úplně málo.

Na ty počítače si škola vydělala ,teda studenti výrobou pro jednu továrnu o dílnách.

Ve škole bylo šest tříd po 36 lidech u maturity vyházeli třicet lidí ani nemrkli. Od nás odešli dva lidi, protože propadali po letech jsem jednu holku potkala, říkala, že po přestupu mela vyznamenání.~t~ Nojo trochu nás dřeli.

Zato jsem pak v práci i bez přednášek mohla večerňákům počítat matiku a úkoly z ní. To byla tenkrát ta největší legrace. Oni měli super výzo, jak jsem zjistila.
Ale znalosti skoro žádné. Seděli na přednášce, raději to i nahráli na diktafony. Přesto to nedali.

No ono to mám doma, nevěřícně se syny kroutime hlavou nad manzelem, jak mohl dostudovat, když matikou končí tak na úrovni šesté třídy.~8~

Jj to byli časy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.