| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

seznamy používáme jen pokud je dostaneme (tábor, švp...)
jinak jedu taky systémem vizualizace toho, co budu dělat/potřebovat...
a protože jsem neskutečně líná a jezdíme pořád někam, tak třeba kosmetickou/hygienickou taštičku má každý z nás vlastně sbalenou pořád, stejně jako máme pouzdro s lékárničkou (brufen, paralen, nosní tyčinka, prášky na průjem, pastilky na krk, náhradní čočky, roztok na čočky, náplasti na kotníky, náplasti, tyčinka na bodnutí hmyzem...) plus teda v kabelce mám pořád u sebe kovovou krabičku s nimesilem, prášky na spaní a brufenem... pak máme "kouzelný šuplík" v kuchyni, kde jsou nasáčkované věci jako baterky, šňůra s kolíčky, sirky, nůž s krytkou a malé prkýnko, vlhčené ubrousky, příbory v pouzdře, termosky, ešus, plechové hrnky - tam si podle typu cesty každý posbírá co potřebuje...
no a pak se mi třeba stane, že před odjezdem do zahraničí nechávám v autě kabelku s českými doklady, doklady k autu, klíči od bytu a nechám tam i peněženku s pracně vyměněnou cizí měnou, což zjistím až na místě ~t~ (tohle se teda stalo jen jednou, nakonec o nic nešlo, vybrali jsme v bankomatu, dokonce měla banka lepší kurz než směnárna ~;))

jo a děti se balí samy, jenže jsou neschopní co se týče skládání věcí do kufru, takže mi dovalí kufr s pyramidou věcí, já to proberu, něco vyházím, něco jim nařídím donést, naskládám to do kufru a je to... na cestu zpět už se počítá s tím, že polovina věcí bude v externí tašce na špínu, kam mohou naházet i boty a podobně, takže ani stavitelé pyramid nemají problém to sbalit ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.