| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dieta versus mateřská škola

ahoj,

já bych si z uvedeno jídelníčku taky nevybrala. U nás doma se tak vařilo, ale když jsem se přestěhovala, změnila jsem jídelníček. Víc zeleniny a ovoce. Míň masa, prostě ho tak často nemusím :-)
Řízky jíme jen na návštěvě u manželovy matky a babičky (tak 2-3x za rok mi i chutnají, ale častěji fakt ne), segedín jsem nedala do pusy už několik let a vůbec mi nechybí, to si ho raději udělám ze sojového masa. Prejt, jitrnice, tlačenky apod. už pár let taky nejím. Měla jsem je kdysi docela ráda, ale čímdál častěji mi po nich bývalo těžko, tak jsem to jíst přestala. Se zdravou stravou to nepřeháním, ale proč cpát do dětí přemíru masa, o tučném ani nemluvě?!
Můj dvouletý syn má maso rád - hlavně rybu, kuře, krůtu, občas hovězí, k tomu vždy dušenou zeleninu. Vepřové mu nedávám.
Za rok by tu (v Grazu) měl nastoupit do školky a určitě důkladně prostuduju jejich jídelníček. Rakušáci (tedy alespoň tady ve Štýrsku) si dost potrpí na mastné, a když jsem si tu jednou dala jejich specialitu (špenátovou placku se špekem - špek tak 80%, špenát zbytek :-(, skončilo to prozvracenou nocí a průjmem, jako nikdy předtím. Uf!!! To už raději skutečně jen tu vařenou brokolici :-))))))))))

Iva

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.