| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dieta versus mateřská škola

když náš nejstarší syn chodil do MŠ (naštěstí jen asi půl roku a teď už je školák), tak jsem měla rozhovor s ředitelkou ohledně stravy. Nějak mi vadily polívky z pytlíku, každý den nejméně dvakrát bílé pečivo, stále dokola 3xtýdně vepřové maso, ryby, kuřecí jen tak 2x za 14 dnů, chemické džusy...od malička měl syn problémy se stravou, od12 měsíců netoleroval mléko, pak bylo podezření na celiakii, až po 5,5 letech pátrání a boje s naší v tomto ohledu laxní pediatričkou, diagnoza alergie na mléčnou bílkovinu+ ještě nějaké další potr.alergie. Nedokáži si představit že bych tuto situaci musela řešit v bývalé MŠ, mluvila jsem s jednou maminkou, která má dítě celiatika a tomu v pohodě tamní kuchařka dala k obědu párek se slovy, že je to přece maso :(((, jakmile syn nastoupil do 0. ročníku ZŠ, kde platí stejné podmínky stravování jako v MŠ (povinnost se stravovat...) bylo absolutně po problému, může si nosit jídlo svoje, co mu uvařím..ještě mu to rádi ohřejou...prostě je to v lidech a občas mě napadaly slova bav se s blbcem bez hole, někdo prostě nepochopí, jaký problém potravinová alergie vlastně je... hodně VELKÝ

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.