| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Dodrý den,prosím o radu.Mám 32 let, dvě děti 5 a 1 rok.O mireně jsem přemýšlela rok zda si ji dát či ne,nakonec jsem usoudila že to bude nejpohodlnější.Byla my zavedena 30.9.09. Zavádění bylo v pohodě a asi po týdnu jsem začala špinit.Břicho mě nebolelo.šla jsem na kontrolu asi po 2,5 měsících a na UZ bylo zjištěno še mám v děloze krevní sraženinu.Po celou dobu co mám tělísko tak špiním,pak třeba 3 dny nic a pak ze mě hrkne ta sražená krev a pak zas špiním a tak dokola.Paní doktorka my napsala tablety na týden na vyčištění dělohy,nevím název,ale po kontrole za měsíc a půl ta sraženina tam byla zas a ještě větší.Dostala jsem na měsíc Orgametril,týden nic a pak začlo špinění a po 10 dnech slabé krvácení.Ted 10 dnů již nic neberu a steně jsem zrona včere krvácela tak na dvě slip vložky.Na kontrolu jdu 22.3.to již budu mít mirenu pul roku.Myslím si že se my ta krev sráží pořád a paní doktorka říkala že kdyžtak půjdu pod narkozu,tělísko my vyndají,vyčistí dělohu a zase vrátí.Já si myslím že to nepomůže a vůbec se my to nechce podstoupit.Prosím Vás pane doktore jaký je Váš názor.Ještě dodávám že jsem rok kojila a byla jsem bez menstruace.Přestala jsem kojit 31.1.v době kdy jsem užívala Orgametril.říkala jsem si že to třeba pomůže.Při prvním dítěti jsem za měsíc dostala měsíčky,pravidelné.A prosím ještě něco co jsem se mojí paní dokt neptala protože mě nenapadla souvislost.V noci si nemůžu ležet na ruce,usínám na ni a začalo to už tak v listopadu že mi začne brnět až pálit prsty.V noci mě to budilo,ted už tak ani neusínám,je to nepříjemné a nevím co to je.Mám raději ruce u těla.No hrůza,přemýšlím že tělísko půjde ven.A mám nárok na vrácení peněz? Díky moc za odpověd

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.