| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Tuzemská politika

  (?)
 Názory 110 z 114669  [Dalších 114659 >>]
Filip T. 134358
17.2.2018 9:30:50
Zeman má dar pohotovosti v hovoru. Ale přijde mi, že to s ním je podobný, jako s chlapem, co zjistí, jak mluvit se ženskejma a pak nedokáže než flirtovat a svádět jednu za druhou, ale na nějakej vztah kašle. Vyžívá se v tom slovním prohánění obětí.

Někdy mi taky připadá nějak jako velký dítě - můžu, tak to udělám. A na kritiku: a jo a jo a jo, udělám to, jak to chci já, já, já! I ta jeho představa, že když bude hulit, chlastat a mluvit sprostě, bude jako Churchill.
Pam-pela 97353
17.2.2018 1:42:10
Hroudo, já nejsem snad ani ta hysterka, mně začíná být spíš tolik věcí fuk...to je snad ještě lepší.
A "měním" a řeším jen to, co vyřešit sama můžu...

nezmínil se pan prezident také o ženách s PMS - ten (PMS) mi dával zabrat po psychický stránce poněkud víc ~:-D...
Pam-pela 97353
17.2.2018 1:38:43
osobně si myslím, že pan prezident je sebestředný stařec, kterému sice už leccos nefunguje, ale kterému to doposavad výborně myslí...a tak vlastně si užívá přes svou mysl a pusu, když mu už tělo příliš neslouží.
Co si tak užije zábavy, vždyť je známější než Gott!!! ~;)~:-D
A my ho pořád vzýváme, mluvíme o něm, skloňujeme, velebíme a nadáváme, prostě - krmíme ho. Všichni...i já.
Teda te´d už moc ne, je mi fuk a na Barrandov se Soukupem nekoukám, protože možná bych mu zas pak věnovala svou energii.

Ale všimněte si, jak tohle, co se poslední dobou v politice děje, rozdělilo naši společnost. Hádáme se mezi sebou...a myslím, že právě to je to, čeho se mělo dosáhnout. Lidi se rozdělili...a útočí na sebe, fakt normální obyčejní lidi, kterým jde ve finále asi o to samé.

Vždycky se tu píše: nekrmte trolla. Napsala bych - nekrmte Zemana (ani tou "nenávistí")...on z toho fakt žije a tyje...
Stejně si myslím, že se někteří naši politici nejdřív musí historicky znemožnit :-).

Bouřka 7675
16.2.2018 22:32:12
V rámci posilování si žaludku jsem se překonala a celé to zkoukla. Jedno se musí Zemanovi nechat, tu demagogii by mohl vyučovat ~2~ Ach ano, řekl pár vět, s kterýma by se dalo souhlasit. Většina z nich byla na efekt.
Kat 121378
16.2.2018 20:56:12
Hroudi, (bryle asi nalezeny, rozsviceno, soudim?!~g~~x~) napada mne, zda tedy vlastne pan prezident nehovori i o sobe a nejedna se vlastne o jeho zkusenost. I kdyz nevim, jak se nazyva pozdni a trvala faze muzskeho prechodu..... Protoze to by tedy mohlo byt vysvetlenim.
hrou.da 123574
16.2.2018 20:50:44
v určitém směru se dostávám do takové zvláštně komfortní fáze, ve své preklimakterické přednasranosti a takové iritabilitě se zároveň dostávám do docela fakn fáze, že mi začíná být čím dál tím víc jedno, jaký dojem ze mne lidi mají a taky mi je čím dál víc v řadě situací jedno, jak řeknu, to co chci říct.

Musím konstatovat, že opravdu často zjišťuji, že se ani nemusím rozčílit, a spousta ostravných lidí a situací mi prostě jde z cesty, když předem vycítí tu preklimakrerickou nakvašenost

očekávám, že klimakterium to posune eště o levl vejš

takže já se pak ráda přihlásím k i k labelu "klimakterický hysterka", i kfyž je to ve skutečnosti spíš klimakterická účinná nasranost, co bude mít efekt zbraně hromadného ničení

krásné poznání, že mne nikdo a nic nemůže donutit, abych byla milá, když se mi nechce ~t~~t~~t~ Klimakteruim, vitaj
hrou.da 123574
16.2.2018 20:44:19
Nadhledu a toleranci se usilovně učímě od pana prezidenta.

Týden s prezidentem je nekonečným zdrojem inspirace pro nácvik nadhledu a tolerance , proč si myslíš, že na to všechny poctivě koukáme?

No ne, dámy?

Například chci některé prezidentovy projevy nadhledu a tolerance aplikovat v nějbližších dnech v práci, očekávám pak velký úspěch a zvýšení platu.
Kat 121378
16.2.2018 19:20:43
Zufi, tak je to u nekterych fandu pana Z asi na podobne urovni, jako u obdivovatelek Kajinka. Zhruba stejna psychologie.
Ropucha + 2 ropušata 120300
16.2.2018 17:27:49
A co jsi čekala?
Strčila jsi hlavu do žumpy a ono to tam smrdělo. To jsi mohla předpokládat :-)
Kudla2 58452
16.2.2018 16:51:01
Tak jestli to opravdu napsal, tak jak se to slučuje s tím, že je "prezidentem dolních deseti tisíc"?

Navíc co je to "vážená osobnost"? Jak se to pozná? To, že je ten člověk mediálně známý? Znám spoustu lidí, co jsou osobnosti a celým svým životem si zasloužej úctu, ale holt jsou skromní a nikam se moc necpou, takže třeba nejsou obden vidět v televizi. Jsou proto bezvýznamní a mají držet hubu?


Navíc se domnívám, že na to, aby se mu něco nelíbilo a nějakou přijatelnou formou to vyjádřil, má přece právo i ten poslední umývač kravskejch ocasů.

Zeman tedy na jednu stranu shazuje "bezvýznamné lidi", na druhou stranu se naváží i do těch, kteří "něco znamenaj" (viz třeba ti VŠ profesoři), podle toho, jak se mu to hodí a kdo mu zrovna šlápnul na kuří oko?

Navíc teda se mi strašně nelíbí "argumentace" tím, že shazuju něčí názory podle toho, jestli je klimakterickej, stará panna, učitelka nebo třeba impotent - věci, který mají znevážit osobu toho stěžujícího, ale přitom s tou věcí samou nijak nesouvisej. Kdyby řek "nelíbí se mi, že ten protest byl podán právě takto, a nesouhlasím s jeho obsahem", tak by mi to přišlo v pořádku,ale holt už by to pro spoustu lidí byla "nuda".

I tady v diskusi zaznělo něco o nudě, no myslela jsem si, že když si volíme prezidenta, nejde nám o to, aby to byl v prvé řadě estrádní komik, jehož výroky nás budou především bavit. ~d~
 Názory 110 z 114669  [Dalších 114659 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.