| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování v zahraničí

30.1.2011 9:14:32 lisien

Re: Cestování s dítětem lůžkovým autobusem

ahojky, jeli jsme s manžou do jižní Itálie, spalo se celou noc, nevím, jaké jsou jiné typy spacích busů, tohle byla klasická kAROSA a na noc z ní udělali dvoupatrové postele, kam se museli všichni nacpat. My jsme spali dole, pravda, s čistým vzduchem je to horší, chce to polštářek a deku a taky bych si určitě vzala nějaký voňavý třeba mentolový krém a namazala si ho kolem nosu, aby se příjemněji dýchalo. Normálním busem bych s dětma nejela, ale pokud máš trochu klidně dítko (a ne takového "akčňáka" jako já) tak bych spacím klidně jela. Je to fakt příjemné si moct lehnout, já jsem sice vlastně taky nedokázala usnout (to jsem ještě neměla děti, teď umím využít každou minutu), ale odpočinutí jsme byli.
Odpovědět
Průběh diskuze (7 názorů)
Téma: Cestování s dítětem lůžkovým autobusem \ajuska+3 28.1.2011 20:7
*Re: lůžkový autobus - zkušenosti Urbík 28.1.2011 20:20
**Re: lůžkový autobus - zkušenosti jenny1024 + 2015 + 2017 + 2019 28.1.2011 20:34
*Re: lůžkový autobus - zkušenosti Inka 28.1.2011 20:30
**Re: lůžkový autobus - zkušenosti ...neviditelná... 28.1.2011 21:51
*Re: Cestování s dítětem lůžkovým autob... ............................. 29.1.2011 1:10
*Re: Cestování s dítětem lůžkovým autob... lisien 30.1.2011 9:14

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.