| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Dárkyně vajíčka

22.8.2013 1:02:14 Soňa

finanční kompenzace za darování vajíček

Ještě musím vložit jeden můj názor na to, co tu čtu. Chodím darovat vajíčka, protože mám kolem sebe hodně kamarádek, které by chtěly mimčo a nemohou mít a čekají na vhodnou dárkyni. Proto jsem se rozhodla jít darovat. Rozhodně nejsem žádná zoufalka, která by to dělala jen pro peníze. A zatím, co jsem byla darovat a poznala tím i několik dalších žen, tak tomu zatím tak nikdy nebylo. Prostě jen chceme pomoci. Ano, již jsem se setkala mnohokrát s názory, jestli to nedělám jen pro peníze. Blbost. To ani nejde. Než se k darování dostanete, musíte projít dlouhým kolečkem vyšetření. Mnoho žen to vzdá už jen kvůli tomu. Jedna moje kamarádka vším prošla a nakonec nešla darovat, protože by nezvládla si sama píchat injekce do břicha, tak jak tomu je před darováním a není to jedna injekce, ale minimálně 12. Finanční kompenzace je braná jako bolestné a kompenzace za uniklou mzdu. Tři kontroly + volno v den odběru a bez náhrady mzdy, neboť je to jiné než u darování krve. Velká část těch peněz na stravu, kterou žena musí před, při a po darování dodržovat, aby si sama svému tělu neublížila. Největší část je podle mého za to, že dárkyně musí vždy podstoupit odběr pod narkózou, což není vůbec zdravé pro lidský organismus. Podle mé praktické lékařky je právě narkóza nejhorší a největší zátěž na jakékoliv lidské tělo. Ještě je to horší, když je to několikrát do roka. Je na vás, jak to posoudíte, ale doopravdy nejsem ani troska, ani matka, která nedostává alimenty a ani žena bez práce. Jen žena, která již mnohokrát darovala krev, jsem již několik let zapsána jako dárkyně kostní dřeně, nyní daruji vajíčka.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
finanční kompenzace za darování vajíček Soňa 22.8.2013 1:2
*Re: finanční kompenzace za darování va... Minka 22.8.2013 14:9
*Re: finanční kompenzace za darování va... M,A 7.9.2013 12:32
*Re: finanční kompenzace za darování va... Deni 29.5.2015 17:14
*Re: finanční kompenzace za darování va... SaPetRo 16.1.2017 10:46

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.