| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Dárkyně vajíčka

7.9.2013 12:32:18 M,A

Re: finanční kompenzace za darování vajíček

Ahoj ženský,j bude mi ted v září 42let s přítelem jsem 6let,chceme strašně moc miminko,ale já po hormonální stránce už nemužu.Byli jsme třikrát na umělím oplodnění a nic nakonec jsme se rozhodli pro darovaná vajíčka,ted jsem po IVF a vypadá to zase špatně.Máme ještě jedno zamražené a tím budeme končitjsme strašně vděční,že jsme měli možnost dostat od nějaké ženy vajíčka,proto bych nikdy neřešila odměnu pro tu dotyčnou.Pokud to nevyjde chtěla bych znovu,ale mám obavy,že na to nebudeme mít nárok,protože by to šlo z mého zdravotního pojištění a já už pokusy vyčerpala,chtěla bych vědět jestli nemáme ještě nějakým zpusobem možnost,na to aby jsme to hradili celé sami bohužel nemáme finance,ikdyž by jsme strašně chtěli.Vy co darujete vajíčka jste užasní,protože dáváte šance takovým jako jsem třeba já a já jsem Vám mooc vděčná.Kyby se našla pro mě ještě nějaká šance hned bych jí využila.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
finanční kompenzace za darování vajíček Soňa 22.8.2013 1:2
*Re: finanční kompenzace za darování va... Minka 22.8.2013 14:9
*Re: finanční kompenzace za darování va... M,A 7.9.2013 12:32
*Re: finanční kompenzace za darování va... Deni 29.5.2015 17:14
*Re: finanční kompenzace za darování va... SaPetRo 16.1.2017 10:46

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.