| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Dárkyně vajíčka

22.8.2013 14:09:42 Minka

Re: finanční kompenzace za darování vajíček

Sono,

dekuji za ty, ktere nemohou pouzit sva vajicka. Mozna to budu i ja, protoze neustale slysim, jak jsou moje vajicka uz spatna a sanci otehotnet mam bez darcovskeho vajicka minimalni.

Nemela bych sama problem darovat vajicka, ale s ohledem na mnozstvi hormonu, ktere do sebe vpravujes, bych to mozna udelala tak 1-2x za zivot. Narkoza je velmi kratka, neni to takova ta narkoza, ktera te vyradi z provozu jak u dlouhe operace, to nevidim jako riziko. Sama jsem diky revizim a odberum vajicek takovou narkozou prosla jiz min 10x a docela se na ni vzdy tesim :-)
Ty hormony mi vadi vice.

Tak jeste jednou diky.

Jinak pichani do bricha mi nevadi vubec, ale priznam, ze jsem se jeste nenaucila michat prasek s tekutinou, takze si tu injekci neumim pripravit :-( Chodi mi sestra....
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
finanční kompenzace za darování vajíček Soňa 22.8.2013 1:2
*Re: finanční kompenzace za darování va... Minka 22.8.2013 14:9
*Re: finanční kompenzace za darování va... M,A 7.9.2013 12:32
*Re: finanční kompenzace za darování va... Deni 29.5.2015 17:14
*Re: finanční kompenzace za darování va... SaPetRo 16.1.2017 10:46

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.