| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Lyžování

7.3.2015 18:36:24 Maťa.

Re: Vybaveni na lyze

Aby nedošlo k mýlke, naše vybavenie sú funkčné materiály samozrejme~;) To inak ani nejde.

Preto v tomto prípade som doporučovala priamo určité značky (vo výbornej cenovej relácii, o tom mi šlo, že fajn cena a plnia výborne funkci - to Brugi).

Samozrejme, že Mayer a podobné značky overené, tam není o čom, to je OK všetko, ale ne každý si može dovoliť napr. gatě v akci za 4 litre, keď povodne stáli 9 že... Vačšina dospeláckeho, kde sa dá fakt spoľahnúť na značku, stojí komplet tak 10 tisíc a viac.

Inak ja mám doma 2 nepoškodené dospelácke komplety, funkčný matroš, nepremokne (jedno z nich Bennson), vypadajú krásne aj na vzhľad (bunda + gatě), ale nesedeli velikostne. Mám to na predaj, ale mnoho mimibazaráckych mamín si predstavovalo, že toto predám za tri stovky, za pětikilo a podobne, čo je nereálne, tá Bennson súprava stále povodne 7 tisíc...a tak to mám zatiaĺ doma. Ak by niekto chcel, ať sa ozve.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Vybavení na lyže Pheob 7.3.2015 11:14
*Re: Vybaveni na lyze ...neviditelná... 7.3.2015 11:18
**Re: Vybaveni na lyze Pheob 7.3.2015 11:25
**Re: Vybaveni na lyze Anni&Annika 7.3.2015 11:27
*Re: Vybaveni na lyze Maťa. 7.3.2015 12:10
**Re: Vybaveni na lyze Pheob 7.3.2015 12:24
***Re: Vybaveni na lyze ...neviditelná... 7.3.2015 13:19
****Re: Vybaveni na lyze ...neviditelná... 7.3.2015 13:20
*****Re: Vybaveni na lyze Maťa. 7.3.2015 18:36

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.