| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování v zahraničí

20.1.2019 11:04:53 Želvíra

Re: Mauricius

Na Mauritiu jsme byli před 3 lety.Je tam čisto,bezpečno a vše zaměřeno na turisty. byli jsme v nádherném ne moc velkém hotelu Beachcomber Le canonnier (nějaký Club Med byl hned vedle, ale neměli tam tak hezkou pláž). V moři byla spousta rybek a korálů, nádherné šnorchlování. Pozor na slunce, opaluje i pod mrakem.
Výlety jsme měli s českou průvodkyní, která tam žije, bylo to na náš vkus až příliš pro turisty a málo jsme poznali z opravdového života na ostrově.
Bydleli jsme asi kilometr od velké veřejné pláže, kde bylo o víkendu hodně rušno, celé rodiny tam grilovaly, koupaly se, hrála hudba, prostě šrumec. V pondělí jsme okolo jeli na výlet a ta pláž byla naprosto čistě uklizená a uhrabaná, Takový pořádek jsem snad ještě neviděla nikde.
Mauricius je krásný, moře, pláže, všechno, ale za srdce mě nechytil a už bych se tam nevrátila, byl to také můj sen a trochu mě zklamalo, že je to moc zaměřené na turisty a i ti obyvatelé jsou rezervovaní, i když vždy slušní.
O rok později jsme byli na Zanzibaru, i když je to chudá a muslimská země, tam se nám všem moc líbilo, děti si dodnes píšou s personálem hotelu a tam se určitě ještě vrátíme.
Jo a v Dubaji se vlastně ani nemusíte s nikým bavit, stačí najít správnou ceduli s odletem a jít podle ukazatelů :-)
Odpovědět
Průběh diskuze (3 názorů)
Téma: Mauricius marrusova+2marušátka 20.1.2019 9:53
*Re: Mauricius Lou+3 20.1.2019 10:45
*Re: Mauricius Želvíra 20.1.2019 11:4

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.