| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Cestování v zahraničí

6.1.2024 17:20:58 kosatka2

Re: Máte tip na nějaký resort All In. v Evropě atraktivní pro věk 13 a 10 let?

Tak jestli jste jinak akčňáci, doporučuju si najít něco, kde je i hezký okolí a dají se dělat i nějaké výlety, kdyby to děcka nebavilo, nebo kdyby naopak řádily moc a byly moc rozjetý (mám některé děti v podobném věku :))

Třeba mí rodiče je jednou vzali do rezortu k moři mimo sezónu někde 3 hodiny od Dubaje a kromě tobogánů, bazénů a moře nešlo nic moc dělat - jediný výlet byl do klimatizovaného nákupáku, tak dovezli lahodné datle... A pak už radši nikdy do rezortu nejeli.
Můj táta naivně zjišťoval výstup na nejvyšší horu v okolí, ale jasně, v tom vedru ~:-D nereálné.

Moje děcka to u moře milujou, paddleboard je nutnost, a i když s nimi lezeme po skalách, potápíme se, atd., bohatě jim nakonec stačí, když jdeme k moři až v po 16-17 a do té doby se toho stihne hodně zažít kulturně-přírodního.
Odpovědět
Průběh diskuze (9 názorů)
Téma: Resort all inclusive v Evropě pro větší ... rekla 5.1.2024 14:2
*Re: Máte tip na nějaký resort All In. ... jaruša 5.1.2024 20:56
**Re: Máte tip na nějaký resort All In... jaruša 5.1.2024 21:0
***Re: Máte tip na nějaký resort All ... rekla 6.1.2024 9:36
*Re: Máte tip na nějaký resort All In. ... klikli 6.1.2024 10:15
**Re: Máte tip na nějaký resort All In... rekla 6.1.2024 16:18
*Re: Máte tip na nějaký resort All In. ... Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 6.1.2024 14:9
**Re: Máte tip na nějaký resort All In... rekla 6.1.2024 16:18
*Re: Máte tip na nějaký resort All In. ... kosatka2 6.1.2024 17:20

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.