| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Koupě, prodej, pronájem nemovitosti

  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 17380  [Dalších 17350 >>]
Mája+kluci 07, 11 95717
29.1.2024 11:50:09
Neznámá, aha, argument ohledně hlučnosti pohřbu chápu, byť teda hřbitovy, které znám, jsou celkem rozsáhlé a myslím, že k domům kus za zdí může rušivě doléhat jen pohřeb v nejbližším okrsku. Pohřeb s dechovkou už asi taky bude čím dál míň častý a na vesnici s dechovkou stejně otravují periodicky při každém hlásání místního rozhlasu. My zas máme z první ruky všechny akce z brněnského centra a výstaviště a celodenní vykřikování nějakých moderátorů a nevyžádané hudební vsuvky máme od jara do podzimu 3-5 dní v týdnu i 10 hodin v kuse (taneční akce tu dusají i do 4 ráno ~8~)... zlatej pohřeb ~:-D
A výhled na svíčky při Dušičkách mi vůbec nepřijde morbidní, prostě světýlka, raději svíčky než elektrická kýčovitá výzdoba po městě :-)
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
29.1.2024 11:30:54
Popravdě řečeno nevím co bych dělala. Asi ječela a utíkala pryč.
Čumča. 160024
29.1.2024 11:10:00
teda, Mickey, tys mě překvapil~e~, čekala bych od tebe větší nadhled~:-D
babi_ 48341
29.1.2024 10:49:43
No ale to nevíš, jak je stará... a i u té 100leté to může potomky zajímat.
Inka ..|-.|-.-|.- 141843
29.1.2024 10:44:18
Jestli je kostra stará 100 let, tak asi nikdo už nečeká.
Beat 107867
29.1.2024 10:34:22
Pročítám vaše názory a díky za ně. Docela mi překvapilo množství vašich "specifických" zážitků a taky to, že většina z vás by vůbec neuvažovala o tom, že by to zatloukla. Některé z vás jsem i tipovala na protizákonné jednání a nespletla jsem se. ~:-D

Já sama taky přesně nevím, cobykdyby. Těch okolností, které teď neumím předvídat je hodně. Vím ale, že bychom se s mm shodli. Řešit kostru ve sklepě a ještě neshody by bylo moc. A Rose mě pobavila, jako často tedy ~:-D
Blanče 42184
29.1.2024 9:15:17
Shodli jsme se, ohlásit, nikam se nestěhovat. Bydlíme v domě, který si někdy kolem roku 1880 nechala prý postavit primabalerina z blízkého města jako letní sídlo, máme fotku z roku 1902 a na zahradě jsou už vzrostlé stromy. Našli jsme po zahradě a zakopané v kompostu zatím jen kosti velkých zvířat - psa, nějakou divočinu. Ale dodnes je na zahradě (ten sklep mne nenapadl, ale tam je jen do hlíny osazená břidlice kvůli vodě) pár míst, kde bych se podobnému nálezu úplně nedivila a to přesto, že tu žijeme už 23 let. Možná i proto by podobný nález na věci nic nezměnil.
Koníček mořský 156666
29.1.2024 8:44:52
Nález bych ohlásila - ať se jím zabývá ten kdo má. Nerada bych si kazila život a bydlení likvidací lidské kostry. Kostry se nebojím, ale kostra ve sklepě asi nemá úplně co dělat, tak ať se zjišťuje o co šlo. Asi bych si udělala nějaký očistný rituálek, porosila o klid pro duši , kostry i mojí, a bydlela bych spokojeně dál.
A asi bych ani nechtěla vědět co se stalo, abych nemusela mít nějaké divné pocity. Co bylo bylo.
Pokud by se mi do doby před nálezem v domě bydlelo hezky a nic divného mě nerušilo, bydlela bych hezky dál. Já si kolikrát říkám, po kolika kostrách šlapu a chodím. Jen na zahradě máme pět koster zvířat a popel ze dvou lidí. Teda o těch vím a nešlapu na ně.
Přes 4 500 jídelních stolů za super ceny na Favi.cz
L+ 2m 114525
29.1.2024 8:33:05
Ja se priznam, že mě by takový nález výrazně zneklidnil. Asi bych i zvažovala dům opustit. Taky by záleželo, jak by dopadlo vyšetřování.
Když jsme kupovali nemovitost, ptala jsem se všech makléřů, jestli dům nemá nějakou negativní historii. Otázka je, jestli by to řekli.
77kraska 132593
29.1.2024 8:13:13
tak ohlasit urcite...v tom bych vubec nevahala

treba nekde nejaka rodina doufa, ze se jim pribuzny vrati po letech z ciziny nebo proste ta rodina zije v nejistote....s tim bych nedokazala zit, ze jsem to zatloukla a neulehcila jim zivot
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 17380  [Dalších 17350 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.