| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Jak na manželovu zamilovanost do jiné?

 Celkem 83 názorů.
 Sovisek 


Téma: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 11:49:37)
Ocitla jsem se v situaci, ve které každá z nás podvědomě tušíme, že se ocitnou můžeme, ale připraveny na ní nejsme... Jsme s manželem 18 let (já 39 let, on 41), 2 děti, společná firma. Náš vztah jsem vnímala jako fungující, až jsem si kolikrát říkala, jaký nás potkalo štěstí, v sexu si naprosto vyhovíme, prostě jsem nevnímala žádný problém.
Manžel se najednou změnil, byl na mě nepříjemný, začal mi všechno možné vyčítat a já začala tušit...přiznal se, že se zamiloval. Zamiloval se do stejně staré ženy a s ní si už víc než půl roku píše. Ona ho naprosto ohromila tím, jaká je. Prý si s ní strašně rozumí a vyčetl mi, že za to můžu já, protože kdybych taková byla já, nestalo by se to. (nevím jaká, prostě asi nová a neokoukanáwink. Zatím spolu nikde nebyli, jen si takhle neustále dopisují - manžel to nazval sdílejí životy.
Ona je vdaná a má taky 2 děti.
Bohužel jsem to nevydržela a ztropila pár scén, brečela jsem, ptala se proč mi ubližuje, prostě to šlo ven. Bolí to, nevím co s tím...
Manžel po tom přiznání a mých scénách udělal to, že si s ní psát přestal. Teď mi ale oznámil, že zakázané ovoce nejlíp chutná a že udělal něco, co jsem chtěla jen já a on o to nestojí, takže se spolu prý udobřili a pokračují.
Prý mě miluje a nechce doma nic měnit, ale o ní přijít nechce.
Jenže já o něj taky nechci přijít. A nevím, co s tím. Prostě nevím. :-(
 Ropucha + 2 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 12:04:41)
Myslím, že o něj nepřijdeš.
Ono psaní a sdílení myšlenek (kde se navíc každý může líbivě stylizovat) má ještě daleko k reálnému životu, který je mnohem komplikovanější.
Kdyby měl s tou paní sdílet každodenní život se všemi otravnými povinnostmi a problémy, byl by rázem z obláčku nohama na zemi a možná by zjistil, že s tebou se ten každodenní život žije lépe.
Ale upřímně nevím, jak zabránit dopisování, to je neférová konkurence právě v tom, že nesdílí realitu, ale jen iluzi bezkonfliktního porozumění.
 Sovisek 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 12:07:58)
On jí je okouzlený, jak řekl, zamiloval se do ní. Já to vidím úplně stejně, v písemné formě dokáže být dokonalejší každý...ale realita bývá jiná.
On nevidí, neslyší, ubližuje mi a já nevím, jak se z toho dostat. Děsně to bolí, beru to jako zradu a nevím, co z toho bude dál.
 Sovisek 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 12:12:45)
Co teď? On každou mou snahu o rozhovor smete s tím, že ho nebaví, jak ho v tom dusím, ať s tím přestanu.
Fajn, tudy cesta asi nevede, z tohohle vyjdu jako megera a on si jen potvrdí, že ona je lepší. Bude to stát hodně sil a sebezapření, ale pokusit se být v pohod, dělat jak mi to vůbec neubližuje a normálně s ním fungovat nebo se ještě navíc pokusit o lepší fungování, abych se ukázala jako ta lepší a on procitnul ze svého snu?
 Kornelia 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 12:23:46)
Nie, prosím, neukazuj sa ako tá lepšia, aj tak sa ti to nepodarí. Svojim "pochopením" mu iba uvoľňuješ cestu.
Myslím, že práve toto je situácia, kedy treba pritvrdiť. "Prefackať" to zblbnuté stvorenie, tvojho muža.
- Tak toto nie, drahý môj, budeš si musieť vybrať. Alebo to skončíš, alebo rozvod".
Ono sa to ľahšie píše ako vykoná, dokonca myslím, že on o ten rozvod aj podá, alebo si počká, kým ho podáš ty. Musí to byť vážne.
Samozrejme, nikto ti nedá záruku, že sa muž počas rozvodu spamätá. Ale sama vidíš, aká situácia je teraz. 1. Budeš megera, ktorá len doma vykrikuje, tak SAMOZREJME, že bude hľadať únik o to častejšie a bude mať aj reálny dôvod. 2. Budeš hrať "tú lepšiu" a manžel bude celý spokojný, doma úžasná žena, v mailoch úžasná žena...no čo si môže viac priať?
 Kornelia 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 12:24:21)
A sampzrejme, že tvoju hru na lepšiu prehliadne a bude mať super možnosť ťa manipulovať.
 Kornelia 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 12:14:48)
Skúsiť manželskú poradňu? Dobrého, vyhláseného poradcu. Prijme ťa aj samu.

Inak si myslím, že manžel sa správa ako malé decko. Poznám to, zažila som niečo podobné, žiaľ, "malé decko" som bola ja. Človek súhlasí s teóriou, že "u susedov je trávnik zelenejší", ale keď sa zamilovanosť pritrafí jemu samému, zrazu je všetko ináč ~a~ Ja som mala vtedy nejakých 28, malé deti, a pripadalo mi, že je svet úplne iný než som si doteraz myslela...úplne sa mi vplyvom hormónov prevrátili hodnoty.

 Cimbur 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 12:12:07)
To je osel. Ještě ti to vyklopí. Nezralej je, jinak by věděl, že je to iluze a maximálně by si ponechal fajn kamarádku bez zbytečných velkých emocí a tebe nezranoval.
 Sovisek 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 12:14:35)
Tak přesně takhle to vidím já. Nechápu, proč se z toho stalo tohle...
Zřejmě jsem si skutečně myslela, že mám doma vyzrálého inteligentního chlapa, ale nemám.
 .libik 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(7.8.2017 12:02:16)
Přeeeesně, Cimbur.

Když už potřebuje někde upouštět svou grafománii a říkat tomu sdílený život~t~, má být zticha a sekat doma latinu
 K_at 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 12:24:51)
Ach muj boze, udelala bych asi jedinou vec: zabalila mu kufr. At jde sdilet k ni. A jejim detem. Jako tohle muze trvat x mesicu a ty se budes koukat na to, jak on ulitava a z tebe bude troska. Protoze tohle je typickej scenar - ty jsi vinikem, on chce sedet zadkem na dvou zidlich a jeste bude hnusnej. Takze zabalit, vyexpedovat. At jde za stestim. Jeste dodam: ty potrebujes byt aspon trochu pani sveho zivota. A on musi zjistit, ze na 2 zidlich se sedet neda. Bud ho to probere, nebo ne.
 Sovisek 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 12:27:53)
Nebudu vyhazovat svého muže a otce mých dětí, který perfektně 18 let fungoval a teď se zbláznil a já netuším proč. Tohle považuju za unáhlený řešení. Není mi už 18, abych dělala taková velká gesta, kterých bych jednou mohla hodně litovat.
 K_at 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 12:31:27)
Ja ti nerikam, ze se mas rozvest a nebo ho uz nikdy nevidet. Ale on potrebuje velmi tvrde narazit na realitu toho, ze ty nebudes trpelive jako krava cekat, az on chuderka se mozna probere. A rozhodne bohuzel nezabere, te ty budes slusna, hodna, nestastna a milujici. Fakt ne.
 Sovisek 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 12:36:42)
Jasně, tak to pak chápu. Já ani jako chuděrka čekat a trpět nedokážu. Na to mám opravdu ještě nějakou hrdost. Jen v situaci, kdy je ti fakt zle a emočně tě to táhne až na dřeň, se racionálně blbě uvažuje. Přemítáš se od jednoho k druhýmu, měníš názory, strašná nestabilita. Chvíli dobrý, pak to bouchne a takhle celý dny.
 Kornelia 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 12:38:35)
~6~~6~~6~
Tak to je jasné, užiješ si svoje, a horšie, ako on. ~x~
 Cimbur 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 12:41:39)
Já myslím, že to ustojite. Ale teď je pro tebe těžké být racionální. Teď ti pomůže svěřit se tady. Radim zkusit vyhledat psycholožku. Nepropouštět se do žádných velkých akcí zatím...
 K_at 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 12:51:47)
Sovisku, to je jasny. Ale bohuzel on je asi ted tak "sjetej",ze si neni schopny a ochotny uvedomit, jak se chova a ze ti ublizuje. Jako hodne velky mozny plus vidim v tom, ze je to fakt asi virtualni vztah. Realita bude hodne jina.
 aky 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 16:36:22)
...Na to mám opravdu ještě nějakou hrdost.
A ta sa prejavuje cim? Ze pocuvas, ako miluje tu druhu? Alebo tym, ze si zila stastne clovekom, ktory nedokaze odlisit virtualne a realne ( ze dotycna neznama je mozno 20-rocny pubertiak, ktory sa dobre bavi)? Alebo tym, ze si nechces pripustit, ze ti dvaja sa uz museli vidiet?~3~
 Kornelia 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 12:35:30)
Lenže takto sa dostaneš do pozície skutočnej megery, ktorá bude natoľko neznesiteľná, že muž nakoniec bude mať reálny dôvod odísť.
Alebo sa dostaneš do pozície chápavej manželky, ktorá mužovi tvorí zázemie, ty budeš trpieť a sultán si bude užívať. Aj toto som zažila, v 16. Taká som bola zamilovaná, že som bola ochotná trpieť pre lásku, hlavne, nech som s ním. Divže som s ním nerozoberala ich partnerské problémy ~o~
 Taodvedle 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 13:47:26)
Ja bych mu dala pul roku cas at si to uzije a vzpamatuje se pak.
 Kornelia 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 12:31:49)
"Prý mě miluje a nechce doma nic měnit, ale o ní přijít nechce." No bude sa musieť rozhodnúť a ty ho do toho čím skôr dotlač! Neexistuje bohužiaľ žiadne správanie, ktoré by ho stopercentne primälo nechať ju tak a ostať pri tebe.

"...že ho nebaví, jak ho v tom dusím, ať s tím přestanu." - to by sa mu páčilo, verím.

Kurva, to je manipulátor ako vyšitý. Kat - ~R^~R^~R^

 Cimbur 


Kat, jak se balí chlapovi kufry? 

(6.8.2017 12:44:59)
Nic ve zlým, je to tu taková častá rada. To jako řeknete vypadni a on vypadne? Nedokážu si To představit, už proto, že barák patří manželovi. I kdybychom měli společnou nemovitost, nevím, jak bych ho asi vyhazovala.
 neznámá 


Re: Kat, jak se balí chlapovi kufry? 

(6.8.2017 12:49:26)
To by mě taky zajímalo.
U nás jsem si vždy balila kufry já.~t~
 Sovisek 


Re: Kat, jak se balí chlapovi kufry? 

(6.8.2017 13:24:57)
My máme sice dům ve SJM, ale přesto. Má na něj stejný nárok jako já. Takže ono zcela bez emocí - vyhazovat někoho z něčeho, co mu patří, to je takový fakt mimo. :-)
Pochopitelně požádat ho o to, aby se odstěhoval, protože s ním už nechci být, neboť nemůžu žít ve vztahu, který mě ničí, nevidím jako mimo. Ale já to zatím nechci. Já to zatím cítím tak, že chci být s ním. Že chci, abychom zůstali rodina a zase začali fungovat. Jinak to necítím.
 K_at 


Re: Kat, jak se balí chlapovi kufry? 

(6.8.2017 13:39:38)
Sovisku, majetek se da vyresit. A uprimne, v tu chvili by me to nezajimalo. Myslim, ze jde o jasny signal, ze toto ne. A te ani tebe nema jistou. Nekteri muzi to totiz nechapou.
 neznámá 


Re: Kat, jak se balí chlapovi kufry? 

(6.8.2017 13:46:53)
Přesně tak, jsou situace, kde ultimátum není vůbec na škodu.
Toto jednoznačně TA situace je, pokud by pochopil, chvilku bych dělala ofuky a nakonec bych se vrátila. Pokud by nepochopil, tak už je stejně vše ztraceno a nemá smysl se dál trápit.
 K_at 


Re: Kat, jak se balí chlapovi kufry? 

(6.8.2017 13:35:45)
Cimbur, minimalne onomu muzi sdelim, ze pobyt doma s manzelkou a zaroven vztah s milenkou, nejsou slucitelne. Tudiz bud situaci bude resit, v opacnem pripade se muze prestehovat a pokracovat ve svem nemanzelskem vztahu. Muj muz tito vi predem - zblbnes, zamilujes se, budes se chovat jako pako. Odchazis.
 vlad. 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 12:30:41)
Dlouho jsem pracovala v převážně mužském kolektivu, takže bych bych to viděla značně prozaicky...jen si píšeme, no ~:( To, že to na sebe vybalí ~a~ a snad ještě čeká, že ho chudinku pochopíš, prostě opravdu záplava hormonů. Moje rada je, srovnat si to pořádně v hlavě, klidně se zajít někam poradit. Chceš ho zpět, ale dala bych jasně najevo, že mu dávám časově omezenou šanci. Nenechej se sebou takhle zacházet zbytečně dlouho ~;((
 Sovisek 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 12:33:14)
Jasně, že čeká, že ho ještě chudinku pochopím. A ideálně to začnu tolerovat. Tak mi to přijde. On mi povídal, že se užíral výčitkami, že se to snažil i ukončit, ale nedokázal to.
Tak to vyklopil na mě a teď je v pohodě a já v pr....
 K_at 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 12:36:55)
Hele, vyjadrila bych pochopeni, jak to ma tezke. A ty mu prece nebudes stat ve stesti. Takze, milacku, jak to vyresime s rozvodem? Jak s detmi, co vyzivne? Do konce mesice se zabal a odstehuj. Jo vy jste se jeste nevideli? No jo, to he blby, vid? Tak o tom premyslej, ja jdu s Honzou na vino. Pa.
 Kornelia 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 12:37:13)
Neboj, on to dokáže, keď bude MUSIEŤ.
 vlad. 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 12:48:51)
Navíc se chová jako slaboch a manipulátor, za vše samozřejmě můžeš ty ~a~
 aky 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 16:50:12)
...Dlouho jsem pracovala v převážně mužském kolektivu, takže bych bych to viděla značně prozaicky...jen si píšeme, no
Vlad, zalubit sa iba na zaklade virtuality znie velmi divne. Pochopim to v pripade, ze manzelstvo/ vztah je tak hrozne, ze akykolvek prislub niecoho je lepsi. Inak potrebuje normalny clovek k zalubeniu ( o ktorom okamzite informuje partnera) osobny kontakt ( vona, vystupovanie,....).~3~
 Ropucha + 2 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 16:56:26)
Aky, a nemůže to být tak, že ti dva se znají na živo a na základě toho udržují tu korespondenci? Jen zatím nechodí na rande, protože jsou zadaní?
 aky 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 16:58:38)
...a nemůže to být tak, že ti dva se znají na živo
No prave. To ale potom nie je platonicke zalubenie sa do virtualneho nicku.~3~
 vlad. 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 23:09:58)
Aky, virtuální pobláznění do té míry, že se dotyčný hrdinně uhodí v hruď a napráší to na sebe doma, mi přijde dost nepravděpodobné ~;)
 bob 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 12:40:01)
No já bych už scény nedělala, ale snažila bych se věnovat více sobě a dětem a asi bych s ním komunikovala chladněji. Jakože Ti to vadí, ale každý je nahraditelný... Vyjdi si s kámoškama na kafe, do kosmetiky atd...
 Sovisek 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 13:20:19)
Já se snažim někam chodit a nějak fungovat. Prostě žít pro sebe. Ale v hlavě se toho ani někde v baru, kam si večer zajdu s kamarádkou, nejde zbavit.
Takže se v tom neustále rejpu a nejsem schopná se hnout z místa.
Objednala jsem se na úterý do partnerské poradny, třeba mi dokážou trochu pomoct. Samotná jsem v tom bezradná.
Jen tu ráda uslyším názory z více stran. Mně teď mozek nějak vypovídá službu. :-)
 Dobra1 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 13:29:46)
V tvé situaci bych asi zkusila kontaktovat paní. Zjistit si jméno, případně adresu, podívat se, jestli se o ní dá něco zjistit na sociálních sítích. Pak za ní zajet a zeptat se, jestli touží po tom, rozbít vlastní manželství.
Za větší megeru než jsi teď, už nebudeš.
Do vyhrožování rozvodem bych nešla, nicméně bych silně omezila "manželské povinnosti" - od postele přes ostatní servis. Prostě oddělit se od stolu i od lože, dokud se nevzpamatuje. A současně nabídnout tu poradnu.
 Koulička M 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 13:38:46)
Já bych také sondovala, co to je za paní. A asi bych s manželem okamžitě začala řešit společný majetek, aby to nebyla nějaká vycurana dáma a netahala takhle že zvlhlých chlapů prachy....

Smrdí mi to. Buď kecá, že se neviděli, nebo je to divný. Pokud budu po někom tak toužit, až to vyklopit manželce, chtěla bych i reálné setkání...
 Taodvedle 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 13:59:53)
Myslim.taky ze se uz urcite videli,chlapy se nezamiluji jen do dopisovani jako zenske
 Fren 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 13:58:03)
já bych se mnohem radši chtěla setkat s jejím manželem,to by byl panečku jiný frkot~;);že se nějak stou babou domluvím bych vůbec neočekávala,co s ní taky řešit,pokud je též zamilovaná,asi bychom si max.vjely do vlasů a nevyřešilo by se vůbec nic~d~,možná by z toho bylydalší problémy,zranění a tak.
 Cimbur 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 13:59:48)
Je pravda, že mi postupem let na službách povidalo několik sester o tom, jak navštívily milenku nebo naopak byly navštívené (když jim chlap jaksi neřekl, že je ženat). Vždy to zabralo.
 K_at 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 14:07:23)
Cimbur, tahle varianta me taky napadla. Ale potom je jeste horsi, kdyz uz vis, s kym to tvuj chlap tahbe. Jedna milenka telefonicky me kamaradce taky rikala, ze jeji muz je dospely a muze si tedy delat, co chce.
 Koulička M 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 14:18:59)
Milenka může říkat co chce. Já bych šla cestou seznámení se s jejim manzelem, když tvrdí, že je vdaná a svemu drahemu bych dala najevo, ze chápu jeho rozpolcenost, nicméně po dobu jeho zalaskovanosti mu nebudu poskytovat žádný servis a od nej očekávám v blízké době rozumný návrh na řešení. On tu situaci způsobil, tak ať se snaží.
 K_at 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 14:36:57)
Koulicko, tak servis rozhodne nulovy.
 Kopřiva Dvoudomá 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 14:09:06)
Tak asi na to musí bejt povaha, ale nevylučuju, že to může být účinný, pokud člověk dokáže udržet fazónu.

V mém okolí teď probíhá v podobné situaci to, že dotyčná podváděná dala manželovi měsíc na to, aby se rozhodl, nestará se o něj, pouze o svoje potřeby a potřeby dětí, zároveň si vyhradila svůj čas, kdy on se postará o děti. S tím, že v případě korektní spolupráce v přechodném období nebude věc nikde dál ventilovat (a s nevyřčenou pohrůžkou, že když jí to dotyčnej bude sabotovat, tak bude o jeho extempore informovat příslušná místa, zejména jeho rodiče, jimž patří dům, kde rodina bydlí).

Na toho dotyčného to myslím zabere stoprocentně, on má hrůzu z jakékoli zodpovědnosti, odjakživa. Nakolik je to univerzální recept, nevím.

 Taodvedle 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 14:12:35)
Koprivo dobre rozhodnuti ale na zamilovanost je mesic hodne kratky
 Marta. 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 13:34:29)
Jak jsem tak počítala, brali jste se dost mladí, jemu bylo 23 a tobě 21. On má možná v těch 41 letech pocit, že nic nezažil a podvědomě hledá dobrodružství jinde. Věřím i tomu, že ho to to ničí, ale nedokáže tomu odolat.
Je dobře, že jdeš do poradny. Tam se můžeš víc otevřít a probrat celý váš společný život.
Po svých životních zkušenostech bych se připravila na to, že muž nezůstane u dopisování a dojde k setkání i k intimnostem. Co bys pak dělala dál, kdyby měl tvůj muž milenku? Nejenom na dopisování. Dál bych si dávala pozor, zda jí neposílá nějaké peníze. Nedávno jsem četla, že jistý muž kolem 60 let se zamiloval přes internet do jakési ženy na Uralu, jmenovala se Ruslana, a začal jí posílat peníze, bylo to víc jak přes 1 mil. korun. postupně vyžadovala na cestu, pak že je nemocná, pak nemocná matka apod. Nikdy nepřijela, pánovi pak někdo napsal, že Ruslana zemřela a jemu došlo, že šlo o podvod a šel to sám říct na policii. Řeší to policie, obětí je víc ve více zemích.
Takže bych byla opatrná a hlídala peníze na účtu.
 Koulička M 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 14:14:07)
Přesně, úplně vidím, jak na druhé straně sedí nějaká vycurana madam. Zejména ženský, ktera je zamilovaná, touzi po setkání... Spíš než o manžela bych měla stř o společný majetek...
 Jana, 2/07+10/08+5/11 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 18:11:25)
Eeka, ~R^
 Ivka3 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 14:51:03)
Stalo se mi před x-lety...
Jsem cholerik, takže jsem se sbalila a odešla...je to na dlouhé povídání.
Asi to byl pro něj šok.
Jsme spolu 15tý rok. A myslím, že se fakt stále milujeme a ani jeden nechceme o sebe přijít.~s~
 Citronove koliesko 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 14:52:13)
Kriza stredneho veku ~d~
Neurobis s tym nic. 18r fungoval a teraz mu preplo, boji sa ze uz nic nezazije, roky utekaju, starne. Nesnazila by som sa nic na sebe menit. Nerobila by som sceny, neprosila o lasku, neplakala, nezurila...len by som mu pripomenula ze svojim chovanim ruca vsetko co ste tych 18 r spolu zili a ze mi je to luto a dufam ze sa co najskor spamata aby nebolo neskoro.
 Dari79 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 15:03:06)
Tady je každá rada drahá...

Zažila jsem obdobné - ale neměli jsme děti... Můj ex se v práci zamiloval a provalilo se to, prý spolu tenkrát taky ještě nespali... Udělala jsem scénu, pak jsem se to pokusila zracionalizovat (nové koště dobře mete, srovnávat "vztah" po měsíci a po 8 letech prostě nejde atd.), taky slíbil, že to ukončí, ale "nešlo to". Taky jsme zkusili i partnerskou poradnu. Taky jsem byla odhodlaná, že mu dám čas, ať se "odmiluje", ale bylo to příliš zraňující (souhlasím, že to provalení se je nejhorší - on ztratí důvod alespoň lhát a snažit se držet dekórum). Nakonec jsem mu dala ultimatum, nic neudělal, tak jsem se odstěhovala. Pak se chvilku snažil, ale přišlo mi, že spíše z povinnosti, jakmile jsem se zatvárila, že už tak moc uražená nejsem, zase mě zranil. Tak jsem to ukončila definitivně. Dnes máme každý jinou rodinu, on s ní má už 3 děti, mě trvalo rok, než jsem se otřepala a pak začala znovu žít. Bylo to hnusný, a to jsme teda neměli děti...

Obdobně mezi nejbližšími jsem toho byla svědkem - šílená zamilovanost (3 malé děti) - na druhé straně tuším 2 děti - žádný rozumný argumenty samozřejmě nefungovaly. Oni ti akutně zamilovaní prostě nedokáží neubližovat... Tady ten milenecký vztah nedopadl, skončil po pár měsících, ovšem zůstal vztah rozbitý, takže se za čas rozpadl stejně, i když v té době už tam žádná třetí osoba nebyla. Ale to manželství stejně nevydrželo, i když tu akutní krizi teda jo...

Já osobně tvrdím, že není možné za celý život se nezamilovat do někoho jiného... Muž má prostě normální krizi středního věku. Nechce-li pálit mosty, tak bych ho nechala, ať si v práci nebo po večerech píše maily (však my se taky vypisujeme třeba sem na rodinu). Zkus to nebrat tolik osobně, ono se to klidně mohlo stát i tobě. Něco si o tom načti, zajdi si do té poradny... Ano, ono to možná nedopadne, on třeba opravdu odejde, ale skoro bych mu to zlomyslně přála... Tancovat mezi svými dětmi a jejími dětmi, platit výživné atd., no, když mu to za to stojí... Je taky možný, že najdeš sama a sebe a zjistíš, že vlastně o něj už ani nestojíš...
 K_at 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 15:10:59)
Dari, to je taky vec, kterou jsem chtela dodat. I kdyz to dopadne dobre, ve chvili, kdy se sitzace uklidni, vse bude fungovat, nikdy uz nebude zakladatelka duverovat stejne, jako pred prusvihem.
 Hr.ouda 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 16:00:09)
Kde se seznámili?

A kde ta vytoužená žena žije?

A jsi si jistá, že tu firmu ještě máte?

 Žžena 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 16:15:38)
Tak nějak. Se zamilovaností manžela asi hakladatelka nic nenadělá, ale mohla by udělat aspoň něco pro to, aby v případě rozvodu z firmy, kterou vybudovala, neodešla s holým zadkem.
 K_at 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 16:18:45)
Zeno, presne. On je manzel ted vlastne nerizena strela. Tezko dhadovat. Co ho muze napadnout. Ale pocitala bych s nemoznym. A s nejhorsim
 muska22 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 16:24:12)
Věřím,že se to snažíte řešit rozumem.Ale taky bych mu sbalila kufry,at se probere.Ono by se každému chlapovi líbilo doma mít všechen servis beze změny,čisté fusekle,trenky...a ještě tak tolerantní manželku.Toto přece nemúžete dlouho vydržet.
 Ropucha + 2 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 16:58:19)
Hroudo ~t~
 Persepolis 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 17:17:19)
Hroudo ~t~~t~~t~
 Saamajna 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 16:19:15)
Ach jo...

Ja (a doufam i manzel) beru manzelstvi jako smlouvu o zalozeni rodiny a partnerstvi az do smrti.
A dodrzeni smlouvy je vec, ktera nema byt zavisla jen na pocitech.
Ty jsou jen v tom okamziku.
"Zamilovanost" je prece jen srandicka matky prirody kvuli pokracovani druhu.
A ja si prece nenecham diktovat macechou prirodou, jak budu zit....

Tim chci rict, ze clovek se nemuze zamilovat i pevnym partnerstvi ale to neznamena, ze tim to partnerstvi musi koncit. Divny je, ze se ti to asi jeste nikdy nestalo ~t~.
Citum clovek obcas fakt neporuci ale svymu chovani ano.

Ja bych si v klidu sedla s manzelem a "chapala ho".
A mluvila o to, ze
"ho uplne chapu, ja se taky obcas zakoukam nekde jinde ale nenecham se tim vlacet...Ja ho proste mam rada, mam rada svuj zivot s nim a nechci o to prijit. Proto jsem zatim nikdy nenechala k nicemu dojit, zadny telesny kontakty. Jestli by mu to nevadilo...?"~;)
Muzes rict, ze "tobe by to vadilo, zamilovanost je jedna vec, telesna nevera druha, jestli to on planuje, at vis, jak se zaridit".

Chlapi maji problem s tim, kdyz se jinej samecek dotkne jejich samicky ~:-D...
 K_at 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 16:28:39)
Saam, ja bych se obavala, ze ten manzel by to naopak vzal jako potvrzeni toho, ze jeho zena vlastne delala to, co on ted! Spis bych na jeho hazeni zodpovednosti za vse na manzelku odpovidala, ze dospely si o problemech promluvi. A jestlize nebyk spokojen ve ztahu, mel to rict.takze at seblbe nevymlouva.
 ..,,.. 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 17:10:51)
Za tou ženskou bych zajela, a to bych se hrozně divila kdyby ho ještě jakkoli kontaktovala !
 Ropucha + 2 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 17:16:55)
Dokar, to zní sebevědomě až výhružně.
Jakou metodu bys na tu paní uplatnila?
A jak bys docílila, že muž by nadále nekontaktoval ji?
 ..,,.. 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 23:53:01)
Pár facek na veřejnosti může být posouzeno jako přestupek, ale ona, ani manžel, by na to nikdy nezapomněli.
Proč týrat sebe ?
 Mandara 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(7.8.2017 2:02:17)
Dokar, nedokážu si představit, že bych na veřejnosti kohokoliv fackovala, byť by se jednalo o manželovu milenku. Nicméně přesně toto provedla před sedmdesáti lety své konkurentce moje prababička na maloměstě, vybrala si k tomu místo a čas, kdy potyčku viděli snad všichni obyvatelé. Zabralo to. Dotyčnou milenku pak nikdo ani nepozdravil, musela se odstěhovat hodně daleko.
 SleepWell 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 17:26:29)
me pomaha na odstraneni problemu z hlavy jiny problem :) Pak premyslim nad novym problemem a stary prestanu resit.
 Jana, 2/07+10/08+5/11 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 17:53:18)
Ještě se neviděli. Ono pak může zjistit, že miloval jen nějakou svoji představu, které ta paní vůbec neodpovídá. Nechceš o něj přijít, tak se zkus uklidnit a fungovat a žít a prostě počkej, co bude. ~;((
 Pole levandulové 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 19:59:21)
Pokud, jak rika, te miluje, tak bych ho primela, aby sel s tebou na parovou terapii. Tam vam pomohou s nahledem na celu situaci z vice uhlu. Idealni by bylo, pokud by byl ochoten se zabyvat premyslenim na tim, co mu tento novy vztah dava, jake pocity mu prinasi to spisovani s ni a zda mu jde o tu zenu jako takovou, co u ni hleda a myslis si, ze to nemuze najit v manzelskem zivote. Jestli by se timhle premyslenim zabyval uprimne, nejspis by casem zjistil, ze mu o tu zenskou nejde, ze ona je jen nejaky prostrednik /prakticky ji tim zneuziva/kprijemnym pocitum a resi si tim nejaky osobni pocit nedostatecnosti a tam uz je jen krok k tomu, aby si prisel na to, jak k tomuto libemu pocitu prijit, aniz by to ohrozoval vase souziti. Je to dlouha cesta, ale pokud rikas, ze doted jste meli vztah normalni, nemusi to byt ztracene.
V mezicase bych s nim dohodla pravidla vaseho souziti /napr. kdy bude doma a kdy ne, jakym zpusobem se bude podilet na peci o deti, penize atd a urcit si cas, do kdy takto budete zit a pak se bude muset rozhodnout. Nedavala bych prilis brzky termin, ale cca pul roku.
Ty si chod na svou individualni terapii, kde si res sebe, stezuj si na nej, plac, ale doma zkus byt neutralni, ani nastvana ani prehnane vstricna.
Pokud jsi ochotna tohle cele podstupovat, ma to cele nejspis sanci na uspech a pokud by se uspech nedostavil, aspon vis, ze jsi zkusila vsechno. Bude to nejspis strasne, tvoje pocity budou jako na houpacce, ale myslim, ze nejake vyhrozovani rozvodem nebo boje nepomohou nicemu. A vim, ze se to snadno rika, kdyz to clovek zrovna nezaziva.
 Dooly. 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(6.8.2017 21:43:43)
Co nejdříve bych mu přestala zajišťovat servis.Ono je jiné s někým sdílet jen to příjemné a neco jineho s ním to příjemné, ale doma za zady uz nemít tu ženu co se postará o vše přízemní.
Ji bych nekontaktovala,manželský slib ti dál on.
Na rovinu bych mu řekla, jak moc mě jeho chování zranuje a ze ho tedy prosím,aby se do doby než se rozhodne,klidil me z očí.A nebo zvolit jiny level- naferovku oznámit, že jedeš dle zásady Jak ty mě, tak ja tobě. A tudíž doteď nemáš zábrany.Ale na to musíš mít fakt žaludek,aby to nepůsobilo trapne..
 caira (Vojta1/03,Mates11/04) 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(7.8.2017 7:20:29)
Napíšu Ti pohled trochu z druhé strany.
Před lety jsem se velmi nechtěně dostala do situace "ta druhá".
Můj kamarád zešílel a zamiloval se. Já vdaná, on ženatý. Já v manželství velmi spokojená, on velmi nešťastný... Bylo fajn mít kámoše na pokec po netu, na sdílení životů, při reálném setkání to tak nefungovalo. On chtěl vše, já po prozření nic. Do té doby jsem ho měla za kámoše, a to on byl byl super kámoš (pro mne i mého muže). Skončilo to tak, že o něm nic přímo nevím, nestýkáme se, nevídáme, nepíšeme - NIC. A víš co? Vůbec mi nechybí... Po půl roce od našeho posledního setkání se nastěhoval k jiné paní. Dnes je rozvedený a žije s ní, snad spokojený a díky bohu co nejdál ode mne. Virtuální realita je zcela jiná než život. Pokud se s ní doteď nevyspal, do půl roku vyšumí.
 Martina, 2 kluci 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(7.8.2017 9:02:33)
Ze svých zkušeností - ted bych se starala především sama o sebe.
Snažila bych se najít něco, co mě naplňuje, co mi zabere více času, co vyžaduje nějakou domácí přípravu. U mě to byl intenzivní kurs angličtiny s rodilým mluvčím, denně lekce, přípravy, o víkendu pobyty. Dnes bych asi šla do své milované jógy, 2x týdně, víkendové pobyty, semináře, týden na Srí Lance a pod.
Zklamaná žena má totiž strašně moc času na sebetyrani.
Nevím, jak velké máš děti. Školním bych se věnovala jako obvykle - jídlo, pomoc do školy, prádlo, pokud by chtěly se mnou tak i volný čas - vyjizdky, procházky, pořídili bychom si psa,...
S manželem bych nekonzultovala nic, ani jógu, ani psa, neposkytla bych nic - prádlo, jídlo, společnost (stejně o ni nestojí) a ani sex.
Tohle všechno bych udělala pouze v případě, že ustojim pohled na něj, když přijde domů, a dokážu podniknout celkem v klidu výše uvedené.
Pokud by mi to nešlo, začala bych se připravovat na rozvod. Neumím moc odpouštět a nepamatovat si hříchy, bohužel.
 Thea + 2 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(7.8.2017 9:17:43)
Pokud o ní začne sám mluvit, tak bych si s ním o ní asi povídala, aby to nebyla "jeho láska" něco úžasného, tajemného, ale něco normálního. Abych jí zreálnila. Většinou pak dřív opadne to oblouznění.
 Z+2 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(7.8.2017 9:40:43)
Je to triviální a ohrané, ale funguje to. udělej se zajímavou a žádanou. začni se malovat, mizet a nemluv o tom kam. To by ho mělo přitáhnout. A hlavně buď před ním spokojená. To je jedna cesta.
Druhá úplně opačná, pokud je to v vé dna, tak ho prostě pořád potřebuj. Staň se křehkou ženuškou o kterou je třeba se starat. I to máme rádi a role starostlivého manžela nám sedí. ~;)
Je, ale potřeba si vybrat jednu z těch možností, kombinace si myslím, že fungovat moc nebude. ~;)
 Nessie a příšerky 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(7.8.2017 10:17:15)
Přidám se k Zetkovi, vyzkoušeno, funguje (varianta 1), ale asi pouze v případě, že tě muž pořád miluje. Ten můj velmi znejištěl a začal mi rychle dávat najevo, že jsem pro něj TOP.
Co nechápu - manžel před tebou netají druhý "vztah" a co čeká od tebe? Spíte spolu? Vědomě bych se o partnera rozhodně nedělila.
 romanaI 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(7.8.2017 12:18:34)
Pokud ho chces od sebe odehnat do naruce jine zeny, udelej mu doma pekně dusno a sbal kufr- to funguje stoprocentně!!! /Predpokladam ze nejte jizane, tam je to zadoucí, oni to maji trochu jinak/ Pokud ho chceš udrzet, doprej mu ten ulet , bud velkorysa /tim nemyslim blba/ Uvazujes spravne. Je neokoukana /a to ji jeste ani nevidel/ okouzlila ho, ma o ni fantazie.... Neni divu, jste spolu 18 let... ale neboj i ona ma nejake slabiny... doprej mu at je pozna. cim driv, tim lip. Treba je oskliva,šilha,je marnotratna,nicemna,zarliva nebo ma zarliveho manzela a ten tomu tvymu jednou rozbije hubu a budes to mit vyreseny.... Ty si mezi tim nez se odmiluje najdi taky nejakeho toho virtualniho sdíleče zivota, zeptej se na to jak to ma on jako muz /kazdy chlap se obcas zamiluje a pusti ho to az kdyz pozna ze ma doma opravdovy poklad/ Nekdy je to beh na dlouhou trat a pokud se tomu snazis branit,akorat to prodluzujes. Dej tomu cas a povznes se na to s eleganci jako Simona Stasova v Muzich v nadeji. Ze to boli o tom zadna..... Hlavne se v tom neutop, najdi ventil kudy to vypustis... nekdy uplne staci zkusenost kamaradky
 Taodvedle 


Re: Jak na manželovu zamilovanost do jiné? 

(7.8.2017 16:44:42)
Souhlas
 silenka 


PŘEČKAT TO! 

(9.8.2017 10:58:02)
Milá zakladatelko,
když jsem viděla ty rady "sbal mu kufr", tak jsem si kvůli Tobě obnovila registaci ~;)
Mně velmi pomohla kniha Partneři a rozchody od J. Klimeše, rozhodně není jen pro rozcházející se páry, ale pro pochopení různých krizí. Pro Tvoji situaci je tam taky pasáž, co dělat, když se partner zamiluje jinde. On je opravdu zblbnutý, ale naštěstí jen maximálně na 2 roky, to je chemie. Takže to nejlepší, co můžeš udělat, je opravdu vydržet. Je to náročný, ale nevyčítej, nedávej ultimáta, nesnaž se změnit, protože to není tím, jaká jsi Ty. Že se z toho manžel časem dostane a zůstane Ti, je téměř jisté.
Časem bych zvážila navrhnout mu účast na kurzu Manželské večery http://www.manzelskevecery.cz/content/view/manzelskevecery , kde si můžete probrat různé oblasti vašeho vztahu, protože něco mu asi chybí, ale než by to řešil s Tebou, tak to hledá jinde. Už z toho, že se Ti přiznal, je vidět, že sám chápe, že to není řešení...
 neznámá 


Re: PŘEČKAT TO! 

(9.8.2017 11:02:50)
To si děláš prču.

"jen maximálně na 2 roky, to je chemie. Takže to nejlepší, co můžeš udělat, je opravdu vydržet. Je to náročný, ale nevyčítej, nedávej ultimáta, nesnaž se změnit"


Prý JEN dva roky vydržet. nezlob se na mě, nevěra partnera = psychické týrání, to se nedá vydržet dlouho a za dva roky bude už stejně pozdě a vztah bude natolik narušený, že je zbytečné cokoli zachraňovat.
 Rodinová 


Re: PŘEČKAT TO! 

(9.8.2017 11:06:42)
Neznama, souhlas, chtela jsem to napsat taky, asi jsem teda velkej sobec zahledenej do sebe, ale abych takovou dobu cekala a trapila se, az se manzel odmiluje, jestli vubec a jestli se to nestane jeste jednou ... pro me je tohle zasadni ztrata duvery.
 silenka 


Re: PŘEČKAT TO! 

(9.8.2017 12:01:27)
holky,
jde o to, co chcete - pomstu, nebo udržet vztah?
 Martina, 2 kluci 


Re: PŘEČKAT TO! 

(9.8.2017 12:30:34)
To bych nevydržela ani náhodou, nechci čekat, až si mě někdo všimne a vezme mě na milost.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde

Všechna témata


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.