| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názor k porodnici Ústav pro péči o matku a dítě

27.10.2004 19:35:22 Vlasta, syn Viktor 6 měs.

Porod

Vážené maminky čekatelky,
Rodila jsem s podronici v Podolí na doporučení mého gynekologa. Dlouho jsem se rozhodovala, zdali zvolím porodnici U Apolináře nebo Podolí a jsem ráda, že jsem vybrala takto.

Jsem prvorodička a proto "strach" z neznáma byl veliký... myslím, že nemusím o tom mluvit.

Porodnice v Podolí je absolutně úžasná! Měla jsem to štěstí rodit u pana primáře Kovaříka a nelžu když řeknu, že je to "pohádkový dědeček". Dodal mi tolik klidu a pohody včetně porodní asistentky, že ikdyž můj porod nebyl jeden z nejlehčích, tak jsem byla úplně v klidu. Viktor se narodil a měl 2,97 a 50cm (což je průměr), ale měl zamotané nožky a proto to bylo tak složité. Děkuju ještě jednou za jejich starost a pohodu kterou poskytli a to nejen mě, ale i manželovi, který byl celou dobu semnou!
Viktor má nyní 6 měs. má se čile k světu, váží 8kg a měří 70 cm....

Proto, pokud se rozhodujete - Podolí vyhrává!
Odpovědět

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.