| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak poznat začátek porodu

Domácí vězení jako další dějství absurdního dramatu

Je tomu přesně jeden rok od vyhlášení prvního oficiálního případu nákazy novým typem koronaviru v českých zemích.

  (?)
 Názory 110 z 1615  [Dalších 1605 >>]
Zuzka156 148170
16.10.2015 20:24:28
:-)
Jan Severský sc. 137830
23.7.2014 17:33:18
Nyní budu psát o tom, co se nikde nedočtete, protože to nesmíte vědét.
Jsou však takoví, kteří to ví a taky ví co to z působí, pokud to takto půjde dál.
Takže o čem je řeč?
O sexuálních otrokyních úchylů, a ne ledajakých úchylů a jejich otrokyních, s téžce poškozenou genetickou pamětí a již nositelkami závažné duševní poruchy, která deformuje vnímání reality, jako výsledná poškození identity.
Základ nesvéprávné ženy.
A že už jich není málo.
Miliardy.
Každa zdravá žena (zdravá především duševně) ví velice přesné, kdy otěhotněla, co má a nemá během těhotenství dělat, kdy bude rodit a hlavně, jak má rodit a pochopitelně bezproblémově SAMA porodí, a v neposlední řadě, ví co má udělat s dítětem, aby přežilo!
Všechny tyto informace jsou totiž uloženy v genetické paměti ženy. Miliardy let!
Zdravé ženy, způsobilé být Matkou.
Gynekologické rodičky však již tyto informace mají poškozené a nebo dokonce zničené a vzniká pouze sexuální otrokyně, nesvéprávná rodička, určena jako hračka pro úchyly a k hraní si na rodění, ale velice špatně, někdy dokonce ještě hůř, a která navíc není ani Matkou, protože má zničen faktor Matka, a tím je nezpůsobilá se správně o dítě postarat, a to i z hlediska inteligenčního vývoje.
Je tomu tak.
Proto máte to podivné ,,školství", kde se pedofily vyrábí inteligence naruby, zničením skutečné inteligence.
Je to záměr, aby mohlo vzniknout toto (pozorně čtěte):
>>Výtah z vědecké analýzy zdravotnictví<<

****
Právní a trestně-právní úvod:

Paradox je protipólem logiky.
Je vždy negativem, který poškozuje zdravý stav a vytváří nemocný stav, který není právem, není právní normou.
Logika je to, co je určující, protože vychází z reality a logické podstaty dané věci. A ve svém výsledku je vždy positivem.
A chrání zdravý stav. Je právem, je právní normou.
Logika je vždy zákonem určujícím, je základem veškerého práva.
Její porušení je vždy trestné, protože byl poškozen zdravý stav, který je faktickým právem, je zákonem, které je nedotknutelné!
Pokud se stane paradox normou, jaká bude výsledná?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
A nyní příklad z vědeckého výzkumu zdravotnictví:

*Muž je odborník na ženské tělo, ženskou psychiku, ženskou sexualitu, je odborník na ženská rodidla a je odborník na rodění, protože má bílý plášť a 6 let to ,,studoval", aby dostal papír na hlavu.

*Žena, která má od narození ženské tělo, ženskou psychiku, ženskou sexualitu, ženská rodidla a dokonce již rodila, o tom neví vůbec nic a musí jít za mužem, který nemá ženské tělo, nemá ženskou psychiku, nemá ženskou sexualitu, nemá rodidla a nikdy nerodil, a ten ženě o tom řekne ,,vše", protože má bílý plášť a 6 let to ,,studoval", a protože má papír na hlavu, z vymyšlené ,,fakulty".

*Muž, který má montérky, je sexuální protějšek ženy.
*Muž, který má bílý plášť, není sexuální protějšek ženy.

*Muž, který má montérky a přikáže jakékoliv ženě, aby se před ním svlékla, roztáhla nohy a muž ji začne osahávat, dokonce na sexuálně aktivních místech, manipulovat s nimi, čímž dokonce probudí v ženě sexualitu, vzruší ji, dokonce proti její vůli, je úchyl, který ženu sexuálně ponížil, obtěžoval, znásilnil, protože je její sexuální protějšek a žena je pro něj vždy sexuálně motivační, jakožto vždy sexuální protějšek muže.

*Muž, který má bílý plášť a přikáže jakékoliv ženě, aby se před ním svlékla, roztáhla nohy a muž ji začne osahávat, dokonce na sexuálně aktivních místech, manipulovat s nimi, čímž dokonce probudí v ženě sexualitu, vzruší ji, dokonce proti její vůli, je odborník, který nemůže ženu sexuálně ponížit, obtěžovat, znásilnit, poškodit, pouze ,,odborně vyšetřit", protože má bílý plášť a papír na hlavu a tím není její sexuální protějšek, a tudíž žena není pro něj sexuálně motivační, a právě proto to ,,studoval" ve vymyšlené ,,fakultě", aby takových žen viděl hodně.

*Muž, který má montérky a řekne jakémukoliv dítěti ženského druhu, aby se před ním svléklo a roztáhlo nohy a začne dítě osahávat, dokonce na sexuálně aktivních místech, manipulovat s nimi, čímž u dítěte dokonce probudí sexualitu, vzruší dítě, dokonce proti jeho vůli, je pedofil a dítě sexuálně poníží, pohlavně zneužije, znásilní, psychiky a vývojově poškodí, protože je jeho sexuální protějšek a měl s ním sexuální vztah, protože je jeho sexuální protějšek a to dítě ženského druhu je vždy pro něj sexuálně motivační.

*Muž, který má bílý plášť a řekne jakémukoliv dítěti ženského druhu, aby se před ním svléklo a roztáhlo nohy a začne dítě osahávat dokonce na sexuálně aktivních místech, či dokonce manipulovat s nimi, čímž u dítěte dokonce probudí sexualitu, vzruší dítě, dokonce proti jeho vůli, není pedofil, dítě sexuálně neponíží, pohlavně nezneužije, psychicky a vývojově nepoškodí, neznásilní, nemá s ním sexuální vztah, pouze má neklidnou pacientku, která má pouze postraumatický syndrom z ,,odborného vyšetření" mužem, protože muž má bílý plášť a papír na hlavu a tím není její sexuální protějšek, a dítě ženského druhu není pro něj sexuálně motivační, a právě proto ,,studoval" vymyšlenou ,,dětskou gynekologii" a ,,pediatrii", aby takových dětí viděl hodně.

*Muž má od narození mužské tělo, mužskou psychiku, mužskou sexualitu, nemá rodidla a nikdy nerodil, ví ale velice přesně, jak funguje ženské tělo, ženská psychika, ženská sexualita, rodidla a velice přesně ví, co se děje s ženským tělem při porodu a jak se má rodit.

*Žena, která má od narození ženské tělo, ženskou psychiku, ženskou sexualitu, má rodidla a již rodila, neví vůbec nic o tom jak funguje ženské tělo, ženská psychika, ženská sexualita, jak fungují rodidla a co se děje s ženským tělem při porodu a jak se má rodit.

*Muž má od narození mužskou identitu a ví velice přesně jakou podstatu má ženská identita, zatím co žena, která má od narození ženskou identitu o tom neví vůbec nic a musí jít za mužem, aby jí o tom řekl vše, protože má bílý plášť a 6 let to ,,studoval", aby měl papír na hlavu.

Takže otázka zní:
>>Kolik mentálně postižených musí vzniknout, aby toto bylo pravdou?<<
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
[[Tak, toto je úvodní kontrolní test z konečné vědecké práce, test jakékoliv osoby, která toto četla, jakožto příjemce logických informací, kdy tento test určuje, zda tato osoba má těžce poškozenou inteligenci a je nositelem duševní poruchy ztráta vnímání reality, a zda tato osoba je i sexuálně úchylná a dokonce pedofilní, což se projevuje tím, že logické informace jsou pro tuto osobu nejen nepochopitelné, protože v nich nerozpozná paradoxy, ale i nepřijatelné, v její logické části, i v oblasti sexuálity, protože taková osoba myslí naopak, jako výsledná duševní poruchy a paradoxní, nelogické informace vnímá jako logické, dokonce i v oblasti sexuálních paradoxů, protože se s těmito paradoxy ztotožňuje a vnímá je jako normální, jako určující, jako výsledná projevu myšlení a vnímání duševně nemocné, ale i sexuálně úchylné a pedofilní osoby! Taková osoba není osobou určující, taková osoba je obecně nebezpečný, duševně nemocný pedofil]]
cas-x 88209
18.6.2014 9:56:05
Dobrý den, tak jsem tu zase. Nechci zbytečně plašit a jezdit do nemocnice, proto se nejdřív zeptám tady. Na netu na různých diskuzích jsem se dočetla, že hlenová zátka může odcházet postupně (což je můj případ) a vzhledově je narůžovělá. Příjde mi, ale že navíc i špiním (víc,než trochu). Je to normální ? Čirá krev to není, ale i tak mám vložku prostě hnědorůžovou (omlouvám se za popisy). Většinou to ze mě jde v noci nebo přes den, když hodně ležím nebo spím a pak vstanu.
Mám raději jet do nemocnice nebo to k patří právě k odchodu té hlenové zátky ???
Bolesti i tvrdnutí břicha mne provázejí už pár dní (tuto poslední noc to bylo asi nejintenzivnější - ale ne po 5 min., takže jsem to zaspala).
Děkuji za odpovědi.
Epepe 89236
29.5.2014 13:37:01
Něco jako hodně silné menstruační bolesti.
cas-x 88209
28.5.2014 17:13:02
Dobrý den,
jsem prvorodička a chci se zeptat, zda by mi mohl někdo popsat kontrakce a poslíčky. Co bych měla konkrétně cítit. ( vím, že jde o bolest :) ale i tak chci znát popis někoho, kdo to už zažil )
Mám 4 týdny do porodu. Mimčo mi v břiše pěkně kope a každý den mám chvilkový tlak ve spodku. Bohužel si nedovedu představit, co bych vlastně měla pociťovat při přicházejícím porodu.
Moc děkuji :)
michaela
  • 
28.4.2014 15:52:51
Dobry den chtela jsem se zeptat jsem v 38 tt, bolej me nesnesitelne nohy, vcera jsem mela prujema obcas jak kdyz mi do spodku bodaj noze ale pak to zase prejde. Jsem vic unavena a malej kope min jak obvikle. Dekuji za nazor
breburda71 89004
24.4.2014 15:22:33
Zavolej sanitku!
Doufám, že to je sranda ( jestli jo, tak hodně blbá), ale pokud opravdu rodíš, tak zavolej sanitku
Alexandra
  • 
24.4.2014 15:17:59
Je mi trinact a zacala jsem rodit co mam delat strasne me to boli
Hanka36 89649
7.7.2013 22:30:14
Tak co Awničko - jsi ještě celá nebo už 1+1?

Já jsem ti chtěla napsat, že já jsem měla podobný začátek prvního porodu. Dva dny před porodem jsem měla napravidelné poslíčky, slabé kontrakce po 10-20 minutách, ale pořád stejné, ve sprše to vliv nemělo, nezesilovaly.
Druhý den poslíčků večer jsem jela do porodky ne rodit, ale protože jsem chtěla, aby mě zkontroloval doktor že je všechno v pořádku. K mému překvapení mě přijali, že si mě nechají na porodním a uvidí se. Prý pokud se do pár hodin porod nerozběhne, tak mě nechají na gyn.odd. No a tak jsem tam ležela a spala a pak mi praskla voda a do 45 min byl syn venku, pak mi začali pořádné kontrakce.

Tak uvidíš, dej vědět, jak to dopadlo.adelaide k. 20327
7.7.2013 11:57:54
Tím jsme tě teda nechtěla zdeptat :-) jen že to není moc směrodatný údaj. Ať už to hlenová zátka byla nebo ne, to co se s tebou dějě poslední dny je nejspíš předzvěst porodu ~x~
 Názory 110 z 1615  [Dalších 1605 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.