| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Jak poznat začátek porodu

18.6.2014 9:56:05 cas-x

40tt

Dobrý den, tak jsem tu zase. Nechci zbytečně plašit a jezdit do nemocnice, proto se nejdřív zeptám tady. Na netu na různých diskuzích jsem se dočetla, že hlenová zátka může odcházet postupně (což je můj případ) a vzhledově je narůžovělá. Příjde mi, ale že navíc i špiním (víc,než trochu). Je to normální ? Čirá krev to není, ale i tak mám vložku prostě hnědorůžovou (omlouvám se za popisy). Většinou to ze mě jde v noci nebo přes den, když hodně ležím nebo spím a pak vstanu.
Mám raději jet do nemocnice nebo to k patří právě k odchodu té hlenové zátky ???
Bolesti i tvrdnutí břicha mne provázejí už pár dní (tuto poslední noc to bylo asi nejintenzivnější - ale ne po 5 min., takže jsem to zaspala).
Děkuji za odpovědi.
Odpovědět
Průběh diskuze (1 názorů)
40tt cas-x 18.6.2014 9:56

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.