| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Volba jména

8.2.2009 16:58:44 Evís+3 ks

Re: Jméno Ella

No my máme jinak "vybranou" Anastázii, ale přemýšleli jsme, jestli to nezměníme. Ta "tvrdá" jména se líbí hlavně manželovi. Apolena se líbí mě, manželovi docela taky, ale říkal, že by jí určitě někdo říkal "poleno", což je i dost možný~;)
Odpovědět
Průběh diskuze (40 názorů)
Jméno Ella Nelicka 8.2.2009 15:25
*Re: Jméno Ella Martina a holky 02,08 8.2.2009 15:29
**Re: Jméno Ella Ina 8.2.2009 15:32
*Re: Jméno Ella Andrey 8.2.2009 15:32
*Re: Jméno Ella Mammita 8.2.2009 15:36
**Re: Jméno Ella Mapik+Betka+Fili 8.2.2009 15:40
***Re: Jméno Ella Soninda 8.2.2009 15:42
****Re: Jméno Ella chabíbí 8.2.2009 15:43
*****Re: Jméno Ella Soninda 8.2.2009 15:44
******Re: Jméno Ella chabíbí 8.2.2009 15:47
*******Re: Jméno Ella Mary 8.2.2009 16:0
***Re: Jméno Ella Mammita 8.2.2009 15:53
*Re: Jméno Ella chabíbí 8.2.2009 15:43
*Re: Jméno Ella Martina,1 holčička 8.2.2009 16:6
*jednu máme doma Nella+2 8.2.2009 16:8
**Re: jednu máme doma Martina a holky 02,08 8.2.2009 16:9
**Ella Klára Kempferová 5.10.2009 12:51
***Re: Ella FialoFka 5.10.2009 13:53
***Re: Ella Elnet 5.10.2009 21:10
****Silvie Žabi 6.10.2009 13:46
*****Re: Silvie Liaa 6.10.2009 14:18
***Re: Ella Ilona 7.10.2009 14:34
****Re: Ella lenka,1 8.10.2009 12:32
*Re: Jméno Ella Karolka a adopčáci 8.2.2009 16:47
**Re: Jméno Ella Evís+3 ks 8.2.2009 16:50
***Re: Jméno Ella Soninda 8.2.2009 16:52
***Re: Jméno Ella Karolka a adopčáci 8.2.2009 16:52
****Re: Jméno Ella Evís+3 ks 8.2.2009 16:58
*****Re: Jméno Ella Karolka a adopčáci 8.2.2009 17:0
***Re: Jméno Ella Ilona 9.2.2009 15:6
****Re: Jméno Ella Evís+3 ks 9.2.2009 15:44
*****Re: Jméno Ella Evís+3 ks 9.2.2009 15:46
*****Re: Jméno Ella Karolka a adopčáci 9.2.2009 16:7
******Re: Jméno Ella Evís+3 ks 9.2.2009 16:12
*******Re: Jméno Ella Karolka a adopčáci 9.2.2009 16:18
*******Re: Jméno Ella Karolka a adopčáci 9.2.2009 16:20
*****Re: Jméno Ella Ráchel, 3 děti 9.2.2009 23:24
******Re: Jméno Ella Evís+3 ks 9.2.2009 23:30
*******Re: Jméno Ella Karolka a adopčáci 10.2.2009 8:49
*Re: Jméno Ella Iveta(Ella2005) 9.2.2009 17:49

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.