protože v našem okolí je spousta Elišek,Elenek,Elizabetek a na všechny se volá Eli,takže to mi trošku vadí) ale pokud nezdrobňujeme je to fajn,takže směle do Ellinky
PS:svátek slavíme trošku ujetě na Janu 24.5.,protože slavíme podle slovenského kalendáře (manžel je Slovák),ale teď když malá nastoupila do školky,tak to asi změníme a budeme slavit jindy aby nebyla za blízínka
Královské stříbření Kutné HoryKutná Hora
Český pohár vodákůŽďár nad Sázavou
Slavnosti kašeKlatovy
Historie na vlastní kůžiKroměříž
160. výročí bitvy u Hradce KrálovéHradec Králové Další akce nalezte zde
Pedrocotta (smetanový dezert s želé Pedro)/Další recepty nalezte zde
(C) 1999-2025 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.