| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy nervové soustavy

27.9.2009 20:24:56 Martina+dva miláčkové

Dětská psychologie

Můj syn (nar. 12/03) je velmi impulsivní dítě. Reaguje velmi hlasitým, nepřiměřeným křikem, velmi vzdorovitým chováním jak na negativní, tak i na pozitivní podněty. Podle mého vůbec nezvládá svoje emoce a jeho reakce bývají velmi neadekvátní. NAvíc opravdu "zlobí" - chodí na tři kroužky (sám si je vybral) a i tam si na něj stěžují. Ruší, vykřikuje, když ho to nebaví, nic ho nepřiměje dělat co má.
Kde najdu hranici, kdy už by to neměl dělat a kdy už je třeba to řešit?
Já se moc snažím ho chápat, řešit věci v klidu a zároveň být důsledná. Samozřejmě ale ne vždy se to podaří a hlavně poslední dobou z toho začínám být špatná. Opravdu ve svém okolí druhé takové dítě neznám....
Neporadil byste mi, prosím, někdo, jestli už v tomhle věku dokáže psycholog dítě vyšetřit a říct mi, jak se k němu chovat a jak to řešit dál?!
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Dětská psychologie Martina+dva miláčkové 27.9.2009 20:24
*Re: Dětská psychologie Gora 27.9.2009 20:55
**Re: Dětská psychologie sojka+07+09 27.9.2009 21:48
***Re: Dětská psychologie Martina+dva miláčkové 28.9.2009 11:46
*Re: Dětská psychologie Stará Misule 27.9.2009 23:3
**Re: Dětská psychologie Martina+dva miláčkové 28.9.2009 11:44
***Re: Dětská psychologie Stará Misule 28.9.2009 21:1
*Re: Dětská psychologie Jitka 9.10.2009 20:40

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.