| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Ostatní problémy nervové soustavy

28.9.2009 11:44:56 Martina+dva miláčkové

Re: Dětská psychologie

Misule a mohla bys mi, prosím, dát kontakt? My jsme taky z Prahy a já už z toho opravdu začínám být zoufalá. Myslím, že mezi lidmi vypadá, že je nevychovaný, rozmazlený a já nevím co ještě. Včera mi strašně ujely nervy, až jsem se za sebe styděla. Přišlo mi to od něj strašně nefér i když samozřejmě vím, že on to nedělá schválně.
Já teda doufám, že opravdu není nevychovaný, protože on krásně mluví od dvou let, pamět má, řekla bych, až velmi dobrou, hrubou motoriku taktéž. Velké problémy má naopak s jemnou motorikou a grafomotorikou. Už od listopadu loškého roku chodíme na nápravu grafomotoriky a řekla bych, že to přináší "ovoce". Ale ty jeho výbuchy vzteku a nemluvení s nikým, odsekávání .... u něj se strašně rychle dokáže vystřídat dobrá nálada s opravdu ošklivou. Já nevím, jak reagovat. Neustále od někoho poslouchám, že by měl být pořádně bit. Ale to já nechci.
Odpovědět
Průběh diskuze (8 názorů)
Téma: Dětská psychologie Martina+dva miláčkové 27.9.2009 20:24
*Re: Dětská psychologie Gora 27.9.2009 20:55
**Re: Dětská psychologie sojka+07+09 27.9.2009 21:48
***Re: Dětská psychologie Martina+dva miláčkové 28.9.2009 11:46
*Re: Dětská psychologie Stará Misule 27.9.2009 23:3
**Re: Dětská psychologie Martina+dva miláčkové 28.9.2009 11:44
***Re: Dětská psychologie Stará Misule 28.9.2009 21:1
*Re: Dětská psychologie Jitka 9.10.2009 20:40

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.