| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Magie a tajemno

26.11.2009 22:04:35 Dojanka

Re: Doporuci nekdo dobreho astrologa?

Z vlastní zkušenosti doporučuju E.V. Havelku. U nás za Prahou míval jedenkrát do měsíce sezení a nám uhodl všechno, od zdravotního stavu až např. to, jakým směrem se budou ubírat zájmy dcer. Byl velice ochotný, člověk se může zeptat i na další osoby ze svého okolí. Na mě se jednou ptala maminka, která u něj byla a on hned začal ťukat do stroje "dcera v jiném stavu". Uhodl mi i druhou holčičku a když jsem mu ji pak byla ukázat, tak jsem mu řekla datum jeho narození a on na mě hned vyhrkl: "Jéžiš, ta bude divoká :-)". Myslím,že má stále astrologickou apatyku v Praze na Smíchově - Na Knížecí, tam je možno se zeptat, kdy má sezení (míval pravidelně pondělky,jiné dny jezdí po republice) a je možno si u něj zakoupit i přírodní bylinné preparáty, které on za základě jeho diagnózy doporučí (ale není to nutné, některé výrobky jsou poměrně drahé, naše sousedka za ním dojíždí pravidelně a nechává tam tak jednou za měsíc kolem 1.500 Kč). Jo, a je to fešák, aspoň mě se strašně líbí, připomíná mi herce Čepka, ten měl taky takový hluboký černý oči.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
Téma: Astrolog - Praha Minka+Sabi 11/05+Sebi 4/11 26.11.2009 21:52
*Re: Doporuci nekdo dobreho astrologa? Dojanka 26.11.2009 22:4
**Re: Doporuci nekdo dobreho astrolog... -petra- 27.11.2009 7:32
*Re: Astrolog - Praha Dojanka 26.11.2009 22:14
**Re: Astrolog - Praha Dojanka 26.11.2009 22:15

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.