| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červen 2001

7.10.2004 22:26:25 Momi + Hani a Veri

Re: No !

jasne že máme kočky, lenže problém bude aj tak, tato chce potencionálnych nápadníkov puškou zaháňať. :-)

Tá naša autosedačka Romer vypada velmi dobre.Hanku som skušala dať do takej Romer-ky ako mate vy, ale jednak by jej ešte viedol pas cez krk (ona je vážne mrňavá) a ešte sa mi nepáčilo, že tie ochranné boky okolo hlavy boli moc blízko u seba. To by asi tou hlavou moc hýbať nemohla. A neviem, ako by sa zabavila na dhých cestách. Možno to bol len moj dojem, inak romerkám fandím. Holky si vlastne polepšili obidve, predtým mali Chicco a Cam. Teraz len, aby sme o ne znovu neprišli. Jo, a tiež budem musieť niečo vymyslieť cez ten pás, aby ju to netlačilo.

Hanina ma dnes opať vytáčala. Ale stihli sme dnes pracovať s keramickou hlinou. Potom nafotím. Aj som sa psychicky pripravovala na ten bordel čo ostane, ale dopadlo to dobre. Koberec sme mali hnedý už predtým :-)

znovu zvažujem tú našu školku. ten týždeň čo mávajú odpoludnie, som už vzdala. Nejde to skombinovať s ich spánkom. A teraz, keď už ráno začína byť tma a zima...neviem neviem či sa nám bude chcieť ráno z postele a všetkým trom do zimy....ach jo, ja som chcela aby bola v kolektíve, ale neviem či to nie je privelká cena - to stratené pohodlie...s dvoma deťmi...Navštevujeme raz za týždeň MC, to máme predplatené na pol roka,a uvažujem, či by sme si nevymysleli ešte nejakú aktivitu, a na školku sa vykašlali. Som rozpoltená. :-(

Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
No ! Momi + Hani a Veri 5.10.2004 19:41
*Re: No ! Gábina, Barča 7/92,Týnka 6/01 7.10.2004 19:51
**Re: No ! Momi + Hani a Veri 7.10.2004 22:26
***Páteček Gábina, Barča 7/92,Týnka 6/01 8.10.2004 15:37
****Re: Páteček Momi + Hani a Veri 10.10.2004 13:47

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.