| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : červen 2001

8.10.2004 15:37:58 Gábina, Barča 7/92,Týnka 6/01

Páteček

Ahoj Momi,

já vždycky ty maminy co měly doma malého cvrčka a starší dítko vodily do školky obdivovala. Je fakt, že dětem ve školce nic nechybí, ale když to pak nevychází se spaním a ranním vstáváním. Manža chodí ráno brzo, že by nemohl Haničku odvést do školky? A ty, když máte dopoledne a odpoledne, ji tam nemůžeš nechat spát po o? Ani jiná školka není blízko? No asi ne, co? To už bys to vyřešila. Asi bych si ji taky nechala doma a našla ještě jeden kroužek. Třeba se jim na jaře posune jinak spaní a to chození v hezčím počasí bude taky veselejší.

Já jsem zatím taky Týnu na těch 5 dní do školky nedala. V úterý jezdíme do Mc a ve čtvtek plavat a dneska jsme se byly zeptat v DDM na klub pro nejmenší. To je od 9 do 11 a taky tam jsou děti samy s paní a něco smolí. Zatím je ale plno a tak musíme počkat, až někdo přestane chodit. Říkám si, že těch klubů pro děti je málo a maminy o to mají stále větší zájem a já jsem bez práce, ale tak podnikavá, abych zakládala něco sama nejsem. Tak možná v listopadu, když nebude v DDM místo půjde do školky a zaplácnem tak další den v týdnu. Zatím jsme jezdily na zahradu.

Ještě s tou autosedačkou. Já se u týhle bála, že když bude Týna připoutaná autopásy, že mi z nich poleze ven, ale ona sedí v autě jak přikovaná, protože má pás jako maminka. A při spaní se jí neklimbá hlava a když nespí, tak jí to užší místo nevadí. Když Martin viděl ten potah, řekl, že je ošklivej, že tam byly hezčí a berevnější, ale já vybrala tenhle úmysně, aby na dálku nelákal, že je tam hezká autos. Tak snad ťuk, ťuk vydrží. G.
Odpovědět
Průběh diskuze (5 názorů)
No ! Momi + Hani a Veri 5.10.2004 19:41
*Re: No ! Gábina, Barča 7/92,Týnka 6/01 7.10.2004 19:51
**Re: No ! Momi + Hani a Veri 7.10.2004 22:26
***Páteček Gábina, Barča 7/92,Týnka 6/01 8.10.2004 15:37
****Re: Páteček Momi + Hani a Veri 10.10.2004 13:47

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.